Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMKomodity

neblazni, ak si v zivote nesiel Live , tak nemas sancu urobit 67% win. treba sa drzat trochu pri zemi. za vsetko nad 50% mozes byt vdacny

Btw : 150 0bchodov mesacne, to je pokial sa nemylim 7,5 obchodu na den. pri tolkych obchodoch by bola aj ta 50% uspesnost zazrak. vazne chalani , treba sa pripravit na horsie scenare, nie nasadzovat si ruzove okuliare

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a treba odratat ku kazdemu obchodu 5 USD slip a 5 USD commision, to mas 150x5x2 takze ak ten vysledok bude povedzme 5 obchodov za den tak potom

50% win = 50x100 = 5000
50% lose = 50x50 = -2500
slip+comm = 100x5x2 = -1000

ostane ti v cistom 1500 USD, s tym sa da zacat

musim ficat do hajan, zajtra skoro rano sa mi zacina seansa . majte sa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike, RMKomodity,Remarque:

no 150 obchodů za měsíc rozhodně mít nechci. To je jedna z dalších podmínek že max. do 5 obchodů za den. Při 50% win mi vychází průměr na obchod bez komise a slipu 25$ to se mi zdá hodně málo. Právě proto chci mít podmínku že to na paperu bude teda alespoň těch 30-40$ protože právě počítám s tím že v reálu to bude katastrofálně horší. Jinak jenom pro zajímavost když jsem dělal FinWin tak naprosto čistou mechanickou prací a projetí si paternu 2v snad za 6 měsíců jsem měl průměr právě kolem těch 25$ na obchod. Tady teda musím vzít v potaz že NQ je polovičně tak drahý takže těch 30-40 na paperu bude snad dobrá hodnota.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja pocitam 4 obchody denne po zapocitani komicie vychadza SL na 40 USD a PT na 100, pri 50 % uspesnosti by som mal mat :

4x20 = 80 obchodov

40x40 = 1600
40x100 = 4000

takze predpoklad je 2400 na kontrakt. co je sice oproti ostatnym vysledkom dost malo, ale mne by to zas tak moc nevadilo pri 5 kontraktoch je to pekny balik, a za hodinku - dve denne je to super

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sám jsem zvědavý, jak moc se budou lišit moje pocity od toho co prožívám teďka u paperu a potom, co přijde při live. Při nejhorším si něco šlehnu, třeba dva diazepamy :D.

frame3:

Airmike byl asi večer už hodně sjety, že se mu tam nějak dostalo 150 obchodů. Možná jeho nový rekord na forexu :D. Nic méně, my co tady chodíme v tom máme jasno, že těch 5 trejdů za den je až až.

Btw, pomalu se mi plní statistika z backtestu se dvěmi kontrakty. Pokud vemu první kontrakt, který má RRR 1:1, tak úspěšnost vychází přes 86 %, u druhého, který má RRR 1:1 je to necelých 80 %. Když vemu včerejší paper, tak kdybych měl oba kontrakty s RRR 1:1, a když nepočítám druhý obchod, tak bych měl plné 4 win obchody a v trhu bych byl minimální čas. Je mi jasné, že to spíše připomíná skalpink, ale dívám se na to z pohledu nováčka, abych byl v trhu co nejkratší dobu a nebyl dlouho pod tlakem ze stresové situace. Nevím jak vám to jde snášet pullbacky, které trh dělá, ale já se v prvé řadě chci zaměřit na ochranu kapitálu. Z toho pohledu mi ani nevadí, že včerejšek dopadl jak dopadl, protože to je jenom jeden den. A taky by byl velice dobrý průměr na obchod/kontrakt.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike >> já se taky snažím přemýšlet podobným směrem. Včetně komisí SL50$, PT100$. Čili 1:2

Na dvě ztráty logicky stačí 1 zisk. Čili aby člověk nebyl ztrátový tak stačí úspěšnost 33%, teď ji mám kolem 70-80% (listopad dokonce na NQ přes 80%), ale i kdyby bylo 50% tak to stále vychází směrem k profitu, malý, ale je tady.

100 obchodů/50% win:

50 x 100 = 5000
50 x 50 = 2500

+2500$/kontrakt

Mám pravidlo 3 zisky a dost, jak trhy budou klidnější a na RB se nevytvoří tolik svíček a těch krásných signálů bude málo tak dám asi pravidlo 2 win a konec.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMK >> jak se v Tescu prodávají ty sypané čaje, tak mám odzkoušené z live, že antistresový čajík pomáhá :D Člověk je takový uvolněnější :)

tak ta % ti vycházejí moc hezky :) já zatím statistiku 1 a 2 kontraktu moc dělat nemůžu za listopad, protože nevím jak, ale mám zatím jen jeden ztrátový obchod, jsem na 88%. To samé tedy je i u druhého kontraktu.

Já mám PT1 8tick
PT2 21tick

Tu snahu být v trhu co nejkratší dobu naprosto chápu. Já beru buď PT nebo SL, zvažoval jsem, jestli nebude nejlepší jak uvidím signál do toho vstoupit a jít na pár minut pryč. Ale zase kdyby vypadlo spojení tak jsem v kelu. Navíc pokud jsem v pozici a proti mě by se utvořil nějaký hezký DT tak bych určitě pozici uzavřel.

A ochrana kapitálu to především :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...