Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak abych tu taky přispěl nějakym screenem, tak sem přikládám moje dnešní demo obchodu na ESku. svůj systém jsem převedl na ESko, přičemž používám nastavení RB 1, type 1 a CCI10. Do pozice vstupuji marketem a výstup nechávám na automaticky posouvaném SL........má hodnotu 5 ticků a posunuje se po 1 tyckových krocích (tzn, že cena se posune do plusu a SL se posune s ní).....v praxi to znamená, že vystupuju na první reversní svíci......občas je to pro pár desítek dolarů, ale častějc se to na Esku rozjede bez reversní svíce a nějakou tu stovku to dá. 1. DT+RR+div na CCI...............+287,5 2. DB+div na CCI....................+75 3. RR....................................0 4. 2bR+div na CCI...................+225 5. RR....................................+75 6. DB+div na CCI....................-25 7. DT+div na CCI....................+137,5 celkem.........775 demo dolarů Podle upravenýho plánu bych skončil po tom pátym obchodě.....tzn celkem by to bylo 662,5 demo dolarů. Výstup automatickym TSL mi ochudil jenom o zisk ze 6. obchodu, ale v ostatních se bohatě vyplatil.

6519

6520

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak po delší době zase přispěju screenem..........svůj systém jsem převedl na ESko, přičemž používám nastavení RB 1, type 1 a CCI10. Do pozice vstupuji marketem a výstup nechávám na automaticky posouvaném SL........má hodnotu 5 ticků a posunuje se po 1 tyckových krocích (tzn, že cena se posune do plusu a SL se posune s ní).....v praxi to znamená, že vystupuju na první reversní svíci......občas je to pro pár desítek dolarů, ale častějc se to na Esku rozjede bez reversní svíce a nějakou tu stovku to dá.

1. DT+RR+div na CCI...............+287,5
2. DB+div na CCI....................+75
3. RR....................................0
4. 2bR+div na CCI...................+225
5. RR....................................+75
6. DB+div na CCI....................-25
7. DT+div na CCI....................+137,5

celkem.........775 demo dolarů

Podle upravenýho plánu bych skončil po tom pátym obchodě.....tzn celkem by to bylo 662,5 demo dolarů.

Výstup automatickym TSL mi ochudil jenom o zisk ze 6. obchodu, ale v ostatních se bohatě vyplatil.

[URL=img296.imageshack.us/my.php?image=screenshot2008111116412pr0.jpg][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8231/screenshot2008111116412pr0.th.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/thpix.php][IMG]http://img296.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]

[URL=img296.imageshack.us/my.php?image=screenshot2008111116413wi5.jpg][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7008/screenshot2008111116413wi5.th.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/thpix.php][IMG]http://img296.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím PAčkaře, přikládám dnešní graf. Se zájmem jsem sledoval diskuzi na téma počtu obchodů. Musím říct, že můj přístup je asi trochu agresivnější. Vychází mi to většinou na 10 obchodů za dopoledne. Rád bych počet obchodů také snížil, nicméně nikoliv za cenu vyššího timeframe (a tudíž vyššího stopu). Tj. možná nějaký druh filtrování, ale zase nechci aby to bylo moc subjektivní, takže zatím jsem tam kde jsem... Uvidíme co na to řekne jednou live. Na druhou stranu jsem už párkrát live strategie jel, nikdy moc nevydělal spíš lehce prodělal, ale mám nějakou představu co to s člověkem dělá / nedělá, tak mám pocit že to co dělám teď by mě nemělo dělat problém ustát... Zatím jsem každopádně s PA dost na začátku. V příštím týdnu se potřebuji zaměřit především na práci se svými targety - v tuto chvíli používám hodnoty 100 a 300 a v podstatě jsou to dost náhodně zvolená čísla, která by časem nemusela tak vycházet (což je to co mě děsí a co musím trochu poladit - uvažuji o navázání např. na ATR). Úspěšné obchody všem, sport

6521

6522

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sport:

můžu se zeptat v jakym programu je dělanej ten obchodní deník dole.......vypadá to pěkně.

Jinak na screeny je lepší nastavit Candlestick grafy misto OHLC..........svíčky sou přehlednější...........potom by to chtělo ještě poladit formace DT a DB, který na tom grafu jsou hodně pěkný, ale ty s v nich nebyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eifi,
screenshoty dělám přes www.techsmith.com/screen-capture.asp

na DT/DB musím ještě pracovat, moc je v grafu nevidím :)
S nastavením grafu experimentuju. OHLC mi přijdou nějak přehlednější, ale uvidím. Musím si pořídít větší monitor a zkusím pozorovat různě stylizované grafy vedle sebe.



sport

PS: Aha ty ses ptal na obchodní deník, ne na screenshoty :) To generuje automaticky Ninjatrader přímo z obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sport,

někomu vyhovuje RB, někomu klasický TF, někomu volume graf ... stejně jako candle, nebo OHLC nastavení. Spíš si vyzkoušej různá natsvení a co bude nejlíp vyhovovat, tak u toho zůstan. Předpokádám, že jsi natolik rozumný, aby jsi se řídil vlastním rozumem. Věř mi, že přebírat názory ostatních a kopírovat jejich systémy neni zrovna nejlepší cesta jak uspět. Jinak přeji hodně zdaru a trpělivosti.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se taky přidávám se svými dnešními obchody. Dnes jsem udělal dva a oba vítězné, celkem + 16 b. Co mně ale netěší, že jsem pustil i dost validních signálů. Všimnul jsem, že po druhém vítězném obchodě se to ještě umocnilo. Něco mi prostě říká, abych chránil získaný profit a neriskoval ho. Přesto, že mám nachystaný příkaz u svíce a čekám na pattern, tak stačí málo a dávám ho pryč. Remarque: Prosím Tě, podívej se na dva DB, které jsem zakroužkoval, jak na tebe působí. Nebo i ostatní klidně můžete říct svůj názor.

6525

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, moje dnešní obchody: NQ, RB2, sim (3 obchody, 2xSL, 1xPT) 1) RR na včerejším low, ale vstoupil jsem moc brzo, měl jsem nechat trh přejít více přes tuhle S/R hranici, tj. SL 2) prakticky ten samý vstup jako 1), ale výrazněji více nad S/R, navíc se mi líbilo podpoření tím N, tj. jedna svíčka do trendu, dvě proti a opět svíčka do trendu (nevím, jak se to jmenuje), krásný a rychlý PT 3) RR: vstup uplně mimo, tusil jsem S/R, ale jednak slabou a jednak jsem nenechal ani dotvořit pattern RR, navíc EMA204 dost plochá, beru to jako porušení plánu, výsledek SL ať se daří, M.

6526

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity

ten prvy signal nieje DB , podla mna nesmieme DB hladat, ten proste musi s grafu kricat, a tato formacia sa na DB absolutne nepodoba, navyse ked sa pozries na CCI, vidis ze ani to nieje vstupu naklonene

narozdiel od toho druhy signal je cisty ako slovo bozie, to je nadherny signal DB, do trendu, jednoznacne podporeny sformovanim CCI proste ideal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...