Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Remarque: Nemas zac ;). Pokud jde jeste o ty zmeny v rozpeti a volume. Udelal jsem jeste jednu vec a to tu, ze jsem vypocetl median z rozpeti a volume jednotlivych mesicu a vypocetl procentualni odchylku jednotlivych mesicu od medianu. Je to zrejme sice i tak, ze je momentalne extremni obdobi na volatilitu, ale treba mesic 09/07 je zase extremni v opacnem smyslu a to ze je tam velmi nizka volatilita. Pokud jde o volume, tak se ty hodnoty drzi porad v urcitem rozmezi s maximalni odchylkou do 30 %. Jinak se taky pustim do backestu na volume grafech. Udelam to v podobnem stylu jako ty, pak budeme moci vysledky porovnat.

6668

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMK >> to mě těší, že budeš dělat taky backtest, zapisuju si každý měsíc zvlášť do excelu tak pokud budeš chtít tak si pak řekni o ty data, budu rád, když budeš dělat ten backtest at to můžu s někým porovnat.

září 07 - ano likvidita nízká, ale i tam se na volume dalo vydělat, mám jenom NQ Z8 čili mám data jen od 26.9...ale i tak jsem postřehl, že to obchodovatelné v pohodě bylo.

PS: ten můj backtest - nevypisuju všechny DTB, když jsou 2 zisky, 2 ztráty nebo 3 obchody tak konec pro danný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarqu:

Takhle jsem to chtel delat. Jenom pro upresneni. Do trhu nejdes pokud ma vstupni svice rozpeti vetsi jak 5 b., vstupni svice musi mit spravnou barvu, jedes hop nebo trop, takze PT nebo SL bez posunu na BE. Pokud jsou jeste nejake podminky, tak mi je prosim te napis.

Jeste me napadlo, jestli mas zvolene nejake maximalni rozpeti mezi nohama.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to remarque:

Ok :). Ešte by ma zaujímalo, nakoľko je PA konzistentná z pohľadu jednoznačnej definície pravidiel - t.j. či obchodné pravidlá sú dostatočne presné na to, aby som pri opakovanom backteste toho istého obdobia dostal rovnaké výsledky (alebo aspoň veľmi podobné). Príp. neskúšal si zbacktestovať rovnaké obdobie znovu?

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ticker >> zbývá mi ještě backtest od prosince 07 do října 08 takže dělat backtest znova bych moc nestíhal :) ale věřím, že by výsledky byly trochu odlišné. Ale velmi podobné určitě ne. Odychylka by určitě činila tak 20% si myslím.

Jednoznačná definice pravidel ? tak zohledňuju zda tam mám divergenci, zda pattern je na S/R, jestli mi to souhlasí s EMA, ale jednoznačnost tam určitě zdaleka není, jediné co mi trochu pomáhá v definici jsou volume grafy, kdy se DTBeček objeví méně, ale jinak je to hodně subjektivní věc. Pravidla dělají jen tak 40% bych řekl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:45, 2 obchody, 1xPT, 1xSL, live 1) RR, už asi můj "tradiční" obchod, sice dle podmínek a plánu, ale klasicky blízko dna cenového kanálu, jedním slovem kravina :( výsledek jasný ... SL 2) RR, průraz S1 jsem čekal, nešel jsem na první pokus, ale druhý, takže podle mne ukázkový RR, výsledkem je plný PT ... velká spokojenost. Nebýt první kraviny, tak jsem spokojen ještě víc, ale i tak, když se vrátím k Remarqově dotazu, zde dnes tuším dobrý den, tak mohu říct, že i po ukončení obchodování je hezký :) ať se daří, Míra

6676

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čauves. Zatim nemám přečtený PA vlákno za poslední dva dny tak nevim co ste probírali. Přečtu zítra ale dneska si neodpustím dát sem jen můj hokus pokus obchodní den na volume 700. Nemůžu si pomoct remarque ale jak si psal že máš volume 1500 tak to mi příjde jako brutalita. Já nejspíš zvolim nějakej způsob nastavování volume podle času. Volume 700 naprosto vyhovuje časově cca stejně jako RB9. Podle timehistogramu jedna svíčka od 20 sekund do 120..ale spíše většina kolem 40 sekund. U tebe to musí bejt extra pomalý a nedovedu si tam nějak SL 50 představit. Zítra pojedu regulérní paper tak abych splnil svojí podmínku 3x za týden a asi ještě pořád pojedu RB9 ale už začnu postupně i pokukovat po volume. Dneska s tím hokusem 2x100$, 1x-50$

6678

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...