Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no na tom eure to dnes bola velmi zaujimava situacua 840 bol velmi silny support,ale trh nim presiel ako noz maslom predosly den bol trend Down. hned po otvarackach Zurich a Londyn prisiel prieraz. a ten vacsinou urci trend pripadne otocenie ci korekcie prichadzaju do uvahy 12:00 popripade do sprav a otvorenia parketov. to ze to bude taky masaker som necakal, ale pri rangu eura primerne 250 pips na den je to v podstate normalne.

aby neprislo k omylu, vstupoval som sce presne na signal, ale zdaleka som nevzal 240 pipin :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :) jaký máte nyní kontraktní měsíc na NQ ? NQ 03-09? Přijde mi hodně málé volume a málo pohybů . Když srovnávám např. 12-08 a dívám se dny v měsící říjen. trh byl o dost živější a bylo mnohem více přiležitosti než ted. Čekal bych že to bude pořád docela stejné že když lidé obchodující 12 měšíc přejdou automaticky na 3-09. Ale asi mi ještě něco uniká :) Díky za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike

Dik za odpovedi,zaklady forexu jsou me jasne,nicmene mel jsem spise na mysli mirus a ninja trader,je tam totiz v nabidce jako currency i tento par ,tak me zajimalo zda to jde prez mirus obchodovat,spojeni eur/usd v ninja traderu na range barech by se me zamlouvala.Prave proto kdyz jsem videl tvuj screen tohoto paru v NT tak jsem podal tyto dotazy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...