Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Dneska jsem jel po delší odmlce a nedal jsem snad poprvý ani jeden obchod. NQ ve večerní seanci totálně líný tak jsem jenom pozoroval a jedinej signál přišel až po 21:40 a to už bych musel porušit plán abych to vzal pač po týhle hodině už neobchoduju. Ode dneška jsem zároveň s NQ začal sledovat i ES kvůi vzájemný korelaci. ES obchodovat nebudu jen se zaměřím na průlomy swingů, TL a dalších berliček a to mi pak může ovlivnit vstupy do NQ.

6931

6932

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Frame3: Můžu se tě zeptat z jakého důvodu neobchoduješ už po 21:40? Přijde mi to zbytečně brzo na to, pro jaké PT si v obchodech chodíš.. Navíc v tuto dobu se trh kolikrát rozjede do pěkných trendů. A na uzavření pozice máš přece času ještě spoustu. Nebo máš nějaký jiný důvod? Sleduji hlavně dopolední seanci, tak by mě to zajímalo. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po delší době jsem si znovu přečetl knihu od Larryho Williamse - Kompletní průvodce obchodováním komodit. Píše se tu:
"Každý parametr zavedený do OS znamená nástroj kontroly, který omezuje spolehlivost výsledku. Čím více kontroly do OS vneseme, tím méně spolehlivé výsledky budou. ...(vždy když vidím některé sofistikované screenshoty grafů, vzpomenu si na tuhle větu)

...dále..."Tlak je pro komoditní business klíčovým faktorem. Znám bezpočet obchodníků schopných podívat se na grafy a přesně určit, kdy dojde k jaké změně a jak na trhu profitovat. Tito lidé mají utvořený velmi kvalitní OS, nicméně stále nejsou schopni vydělávat, protože když dojde na lámání chleba, na plácnutí pěnez na pult a zakoupení kontraktů, věci se změní. Drasticky. Psychický tlak finančních transakcí, strach ze ztráty, dosahuje takové výše, že rozumové posuzování podlehne emocím. Zajímavý je fakt, že v této situaci naprosto nezáleží na množství investovaných peněz - tlak je zde vyvíjen samotnou myšlenkou, že záleží na našem rozhodnutí"...

...znovu si uvědomuji, že jednoduchý OS (který se dá rychle) aplikovat v trzích, společně s absolutním dodržením plánu je jediná cesta, která vede k profitům...

Berte to jen jako malé zamyšlení...:-)

Úspěšné obchody P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3:

taky by me zajimalo proc neobchodujete po 9. Jestli napr. zacinate v 7, takze vam to asi staci do 9.
Ja obchoduji na russelu od 8 do 10. A posledni 2 mesice uplne staci obchodovat poslednich 20 minut. To se trh pekne rozjizdi a predpokladam ze na NQ to bude stejne, takze je skoda pripravit se o tu nejlepsi dobu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...