Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Zdravím, dneska jsem opět nic nevydělal, ale byl bomba den a skvělý signály. Ale moje hlava zapracovala a já vzal jen jeden obchod, který jsem kvůli protitrendovýmu DT uzavřel na B/E. Příkládám dnešní screen kde: 1.červená šipka = je skvělý signál se vším všudy až na to, že druhé rameno je níž, proto jsem ho nebral 2.žlutá šipka = můj vstup, odraz od TL, pěkná formace ale uzavřel jsem na druhé žluté šipce na B/E protože se utvořil protitrendový DT, nakonec trh dorazil k PT. 3.červená šipka = další perfektní signál, který jsem nebral a měl, opět mě odradilo, že pravá noha byla níž, ale bylo to tick přesně na TL, v tom okamžiku než jsem se ale rozhodl, tak mi to uteklo. Poté přišli další dva signály ziskové, ale už jsem v ničem nebyl. Dneska tedy 0. Dneska ji nízké volume, takže zítra, ale spíš ne, budu naposled tento rok obchodovat live. Skončím se ztrátou, ale nadělil jsem si jí sám. 300$ jsem ztratil kvůli chybným vstupům, které už nebudu opakovat. Takže věřím, že příští rok bude lepší. Všem přeji mnoho úspěchů a doufám, že příští rok tady přibyde více live traderů:)

6909

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dneska to bol pekelne narocny den na psychiku . teda u mna. najprv 50 bodov bez korekcie, nestacil som ani nastupit. dostal som par signalov ale neboli ciste. potom som nastupil uplne na chvoste lebo som dostal signal, aj ked nebol uplne dobry tak som ho vzal a dostal som -50 USD. hned vzapati som dostal opacny, a tak som vzal aj ten. trh siel somnou a ja som totalne striktne dodrziaval plan . myslim ze par minut pred zaverecnou som to mohol vziat na 140 USD ale posunul som len stopku nakoniec som skoncil +60 USD. takze dneska peklo , nenormalne peklo pre mna a vysledok -50,+60

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

já dnes žádný obchod.Do 20,15 byl trh podle mě zcela mrtvý,pak se ale rozjel nádherný downtrend,ale já nenašel místo kde nastoupit.

Zdravím Nojgic,

dnes bylo volume nízké proto,že dnes se poprvé obchodoval i březnový kontrakt a volume bylo zhruba na polovinu rozděleno mezi novým a stávajícím kontraktem.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, prihodim neco spis pro vase pobaveni, aby jste videli ceho je taky nekdo schopen.....v sim ...dnes se na ES utvorily dva prekrasne signaly RR (flip) na stranu short, jako vystrizene z dnesniho clanku, no a moje reakce ? totalni kolaps !!! proc jit short, kdyz muzu jit long, ze ano ??? a nejlepe hned trikrat zasebou.... (to co nasledovalo to uz bylo ciste zoufalstvi...:) .... no nic no, tri dny do strany a kdyz se to hne tak to hlava nepobere? preji at se vam dari

6912

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to nojgic:

tvůj druhý obchod (žlutá šipka) jsem bral také, ale vydržel jsem byť jsem se musel hodně přemáhat. :) Po tomto obchodě jsem se podíval na volume nového kontraktního měsíce a zjistil, že nabírá na síle a přepnul na něj. Když jsem zpětně procházel obchody na novém měsíci, tak právě tvůj první obchod co jsi nevzal byl dle mých pravidel čistý a zde bych jej rozhodně vzal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NQ Sim; 12. 12. 2008

1) Buy Limit 1177.25; 2 kontr
vstup na TTE na Ross Hook po prorazeni Congestion
vystup PT1 18 tick; PT2 24 tick
celkem +34 tick

po tomto obchode jsem chtel skoncit, protoze jsem zacinal byt unaveny a nesoustredeny. Nakonec jsem si rekl, ze mam cas do 17 hod a nasledujici obchody podle toho take tak vypadaly.

2) Sell Limit 1180.00; 2 kontr
vstup na TTE na 1-2-3 High
vystup na SL 2*11 tick - slip 2 ticky
celkem -24 tick

3) Sell Limit 1179.50; 2 kontr
vstup na TTE na 1-2-3 High - opakovany vstup na stejnem miste
vystup na SL 2*10 tick - slip 1 ticky
celkem -22 tick

u obou obchodu vstup proti Low vcerejsiho dne, coz jsem prehledl; na vyssim tf po bodu 2 se tvorily doji svicky - misto 1-2-3 High se tvorilo Congestion, ktere jsem ignoroval a opakovane prodaval do shortu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jadvig:

promin za OT, ale to mi pripomina jedno prislovi(admini prominou, nebo smaznou), ktere zni:
"Kdyz zeres, tak nemlaskej". Ja mam zasadu, ze jakmile jednou ukoncim seanci, uz ten den nesmim platformu zapnout(ani v DEMU), pac chamtivost a nuda jsou dost problem kdyz jsou zvlast, natoz dohromady :)

To all(a taky OT) :

chci vam vsem podekovat za tohle vlakno. Na PA nehraju a popravde ani nevim o co v ni jde, ale strasne dobre se to tady cte a jednou za cas se dozvim neco, co by se mohlo hodit.. takze jen tak dal a drzte se (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...