Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, zase po čase jsem se dostal k večernímu NQ, tak dnešní můj obchod. NQ, RB2, 19:30-22hod, 1xB/E+2, SIM 1) RR, odraz na S/R do hlavního trendu, podpořený TL a průrazem druhé S/R, MACD-H podpora, EMA plochá .. dle mého vstup OK, dle plánu posun na B/E+2, PT jsem měl na R0,5 (1244), ale nedošlo ... ta S/R od které se to odrazilo, tam v době obchodu nebyla, dokreslil jsem ji až po odrazu v cca. 21:50 zajimavy mi prislo jeste pruraz TL v 20:20, coz odpovidalo DT na ES, ale nestihl jsem včas vstoupit. ať se daří, Míra

6953

Link to comment
Sdílet pomocí služby

po pondělním půstu kde nebyl žádnej trade se mi dneska vymňoukli dva.
Celkem +100$

mira_k: perfekt..koukám že dnešní vstup jsme měli stejnej..akorát já vstopil o pár svíček dřív



pavel. K a yax:

důvod je ten že si spíš buduju strategii která bude trvalejšího rázu a nebude zaměřená jen na aktuální několikaměsíční zvýšený volatilitě kvůi krizi.

Když jsem projel starší data zjistil jsem že bych po 21:40 zůstal po vstupu akorát v pasti. Další důvod proč po týhle hodině nejedu je ten že to vždycky se závěrem dne začne dělat nesmyslný pohyby který alespoň já neumím vůbec vystihnout. Projede to všechno jako teplej nůž máslem..TL, SR ..nic ho nezajímá a často jsou to pohyby trvající pár sekund. Já si je nechám klidně utýct. Třeba přijde časem doba kdy na to budu mít jinej náhled a už budu umět vydělávat i na takovejch pohybech ale zatim si myslim že je to na hony vzdálený.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3:

tak diky vam jsem si udelal podrobnejsi statistiku. Mel jsem vysledky za 2 roky a tam doba 21:30 az 22:00 vypadala jako jednoznacne nejlepsi. Ale ted ji mam po ctvrtletich a tato zaviraci doba se ukazuje jako nejlepsi (teda podle meho systemu) az od druhe poloviny roku 2007. S drobnou vyjimkou 2.Q roku 2008, kdy vsechny doby vysly zhruba stejne. Takze to uz je rok a pul a to uz je docela dlouha doba.

Uznavam, ze nekdy ten trh vyleti docela hodne, ale nekdy jenom pekne trenduje a dela moc pekne RR (mam Russell, ale na NQ to bude asi podobne). A co se tyce krize, tak kdo vi, kdy se to uklidni. Treba padne GM a to bude pro Amiky asi horsi, nez kdyz padla nejaka banka, takze v tom pripade se trhy jeste dlouhou dobu neuklidni, ale to jsou spekulace.

Tak hodne zdaru.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:

jj každýmu hold vychází něco jinýho. Koukni třeba na ten můj screen ze včera co to udělalo po 21:40. Byl tam super velkej pohyb kterej jsem já podle svý strategie neměl podle čeho vzít. Ale zase naopak pro někoho to může bejt perfektní doba na signály. Třeba jestli se nepletu tak pro ty kdo jedou patern 123 od rosse tak takovej pidi se tam ukázal zhruba v 21:50 i s malou divergencí na CCI14. Takže je to asi hlavně o tom jak kdo má nastavený strategie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pred nejakym casom som hladal u Sierrachart info o indikatore, ktory by vyznacil ocakavany High a Low prave sa tvoriaceho (plati pre Range Bars). Povedali mi, ze to nie je problem a v tejto poslednej verzii Sierrachart (pre-release 364) je uz tento indikator v programe zahrnuty pod nazvom Range Bar Prediktor. Zda sa ze to moze byt celkom uzitocny nastroj najma pri obchodovani RR a doubble top/bottom. Miro

6960

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní obchody NQ 1xPT, 1x BE celkem +100 začíná se mi kombinace obchodování NQ pozorování ESka hodně zamlouvat. Nějak tak si všímám že mi to dává včasný varování. Schválně jukněte na oba grafy. Obchody co jsem provedl na NQ zakresluju i na ES pomocí svislejch čar. Vstupní svyslá je žlutá. Výstupní modrá. miroj: kéž by něco podobnýho bylo pro Ninja Trader :)

6964

6965

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...