Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pavka:

RR neberu, takže nekomentuji, ale 3 obchod to DT si vzal výborně, kdybych obchodoval tak ho beru taky..je to signál, kterej u mě splňuje všechno, ale bral bych ho hned na tom druhym vrcholu, takže by moje začátečnické nevyrovnání možná konečnej výsledek zmrvilo, protože live jsou to pro mě fakt nervy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nojgic:
no, kéž by takových obchodů bylo více, na live zatím nemám odvahu, přešel jsem z RB 11 na RB 6. Takže stále ladím.
S RB 11 na NQ bych letos na rozdíl od podzimu neudělal téměř žádný obchod.
Když mám čas tak jsem začal zkoušet dopol.seance FGBL s nastavením RB 4, dle článku od Tomáše . Vypadá to docela zajímavě. www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/FinWin-a-Evropske-trhy.html

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavka:

já bych se na to také podíval na FGBL, ale dopoledne nemůžu..já zatím nemám žádny trade v novém roce..mám RB 7..dneska jsem měl signál, který byl perfektní, ale je to pattern, který nemám moc otestovaný, protože jsem ho vypozoroval v poslední době, takže jsem ho nevzal, hlava nedovolila..škoda no..jinak v novém roce volatilita dost klesla no, signálu je podstatně míň, ale ještě vydržím a uvidí se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:15, 3 obchody, 2xwin, 1xloss, SIM 1) odraz od TL, uspechany vstup, high posledni svicky se nedotykalo TL, taky to podle toho dopadlo, SL 2) druhy pokus na stejne urovni, ale uz z meho pohledu presne, podle planu, odrza od TL, sestupne MACD-H, PT umísten na low dne, výstup PT 3) odrza od TL, s podporou div na MACD-H, dokonce trojity, vystup na plnem PT pod 2 PT jsem to zabalil, dnes určitě spokojenost :) ať se daří, Míra

7176

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Screenů tady mnoho není, tak přidám i svůj začátečnický ze včerejška.
NQ RB 7 sim 16:00 - 18:00

1. DT podpořené CCI a odrazem od SR. K další SR prostor. Zvažoval jsem výstup při dosažení SR, ale jen jsem přitáhl SL, kdyby SR prorazilo.

2. Stejný signál jako 1. ale pozdě vstup. Korekce mě vyhodila na BE +

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2

no podla TA by mohol byt scenar aj taky ako si tam nakreslil, ale dobre je na to pozriet aj trosicku fundamentalne, s ohladom na indexy a ostatne trhy, ked nam nahodou este o par cisel spadnu indexy, tak sa zase vsetky peniaze zacnu prat do zlata a dlhopisov.

ale s prvych naznakou a naviazanosti zlata a eura, by sa dalo usudit ze nejakych par bodov este spadnu, 9 z 10 zubnych lekarov predpoveda euro niekde na 1,25. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...