Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Airmike napsal:
"chlapi sakra co je to s nami ked si taketo mega trendy nechame ujst. ved to je hriech"


Tuhle větu bych čekal od amatéra jako jsem třeba já ale od profíka tvýho kalibru??? Jestli jsi přesvědčenej že všechny trendy musíme zachytit a bejt v nich tak to bych tě poprosil aby si se zase vrátil na zem k nám obyčejnejm amatérům :D
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

já si myslim že každá strategie tě hodí do různejch trendů ale nějaký zkrátka vynechá a ať se snažíš sebelíp tak podle svejch plánů nemůžeš do toho či onoho trendu najít vstup. Je to určitě na psychiku záhul ale řekl bych že abysme byly úspěšný tak se s podobnejma věcma musíme dokázat vyrovnat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3

nejde o to ci sa dokazes vyrovnat alebo nedokazes. ak sa nepozeras na veci okolo seba co citas ale rozmyslas logicky. trading je o vyhladavani signalov. trendfloving je specificky pre vyhladavanie v trende. ak mas vyrazne trendy mas vacsi potencial, ak mas plazive trendy potencial je nizsi. potencial trendov teda vplyva na tvoju vykonnost. ak nedokazes vytazit s vyraznych trendov. ostavaju ti tie s malym potencialom. tym padom je tvoja vykonnost ochudobnena o vyrazne profity. podla mna je toto princip ako zostavit dobry system. nezaujima ma to co sa pise a hovori.

toto je podla mna priorita. tie ostatne veci su len na upokojenie psychiky. je dobre povedat si ze budu aj ine obchody, ale je to dobre pre teba. zo systemom to vobec nic nema. a ja teraz nerozpravam o tom ako to vnima trader. rozpravam o tom ako urobit system efektivnejsim.

vies riesit psychiku a system zaroven je kontraproduktivne. mozes byt tvrdy ako skala, ked chytas same stopky tak ta to znici. ak mas premakany system a nedodrzujes ho tak ta to tak isto polozi. je treba jasne specifikovat s cim bojujes. najprv vyhrat jednu bitku potom druhu. bojovat na dvoch frontoch nema absolutne zmysel. tym sa pravdepodobnost prehry len zvysuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

15. 12. 2008 Sim NQ 1) Sell Stop 1193.50; 2 kontr vstup na prorazeni 1-2-3 High po vstupu posunut ( zmensen ) PT1 nad hlavni pivot PP vystup PT1 15tick - pote co trh tesne minul muj PT1 a udelal korekci, jsem ho jeste trochu pritahl PT2 12tick - hodne pritahnuty SL celkem: 27 tick 2) Sell Limit 1185.75; 2 kontr vstup na TTE na Ross Hook po prorazeni 1-2-3 High; vystup PT1 20tick; PT2 8t - pote co trh udelal 2 zelene svicky ( vyssi tf ) proti a trh prechazel do Congestion jsem hodne pritahnul TSL a byl vyhozen celkem: 28 tick

6925

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Dnes 15.12.08 - NQ 1 live trade Dnes, když už jsem se konečně rozhodl vstoupit do trhu na signálu, který odpovídá všem mým představám, si spletu strany long a short v DOMu a místo short jdu long. Když už trh nejde proti mě, tak já jdu. Já nevím, asi trochu smůla dneska, mám teď smůlu ve všem, to by bylo přece, abych vydělal peníze. :-/ Samozřejmě jsem si toho hned všiml, tak jsem trochu zmatkoval místo exit jsem klikl cancel all, takže se zrušil SL a trh si šupal dolu tak jsem dal rychle exit a vyvázal jsem na -45 včetně komise.

6926

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bola len smola proste, pekny signal to bol. na mojom grafe mi pripadal dost siroky uz takze ja som ho nebral. podla mna tie peniaze zarobis len sa nevzdavaj. tie posledne dni sa mi zdalo ze tie signaly celkom dobre beries, ako keby tlak live obchodovania pomaly opadaval. ver si, ze po novom roku sa to zlepsi. budem drzat palce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dnes 3 obchody 2 x be+2 1 x win. Obchod č.1 -tak toto byl totálně hloupý obchod,který si zasloužil rozhodně skončit na SL,šel jsem totálně nesmyslně up,proti hodně silnému trendu,dolů,i přes výstup se štěstím na BE+2,velká nespokojenost. Obchod č.2 -docela slušný DB na DL,trh už nebyl tolik down. Obchod č.3 -trh se ke konci dne zase pěkně rozhýbal,DT podpořen i divergencí na CCI,signál byl pěkně vidět i na RB2,tady jsem byl se sigálem spokojen. Celkově mám pocit zase takový smíšený,trh opět velmi pěkně padal a já zase nebyl schopen na nějakém signálu vstoupit,spíše mě to pořád nutilo brát signály proti trendu,což je k ničemu.Trošku si ted začínám uvědomavat,že mám spíše vstupy založeny na obratech v trhu,nějak mě nejde vstupovat do rozjetých trendů,tedy kromě RR.

6928

6929

6930

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...