Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

prosim vas, mate tady nekde na financniku odkaz podle ceho jedete tu vasi PA? Za minuly tyden jsem obchodoval ciste podle ceny a vydelal jsem vic, nez s WCCI, za cely mesic a to jsem u toho nemusel byt pripoutany porad. Porad si pojedu svoje WCCI, pac jsem na nej zvykly a libi se mi, ale prinejmensim bych si rad o PA neco precetl. Takove ty vase DTB, atd..


tak az bude mit nekdo po trading "sichte" a bude se mu chtit, byl bych moc vdecen

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsetko co potrebujes sa naucis s jednoduchych videi a s clanockou ktore pise

je to proste uplna sila. pozries si reviews za par rokov a vidis ze on robi vsetko tak jednoducho

inac ked som si tieto videa pozeral pred zhruba rokom a teraz. tak som prisiel na to ze on nieje zas az taky neomylny ako som si myslel predtym. dokonca sa mi prestalo pacit ze zacal obchodovat masivne a trosku postradam tu chyrurgicku presnost akou sa prezentoval kedysi. ale stale je to pre mna velky profik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

metatrader je nejaky nemocny ne? Na to, jak jsem si ho pochvaloval, tak mam nekolik otazek PA beginnera:
umi MT4 a jestli ano, tak jak:
- range bary(ta volatilita na time barech me jednoho krasneho dne znici)
- stejne trendlajny ve dvou grafech(takove to, jak mam TF 1H a TF 15Min a chci, mit moznost zakreslit do obou najednou lajnu)
- to jsem jediny, ktery neni schopny na trendlajnu kliknout, abych ji mohl editovat na mene nez 10 kliku mimo


vim, ze budete nadavat, ale podle meho to neni az tak uplne mimo PA vlakno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

tie posledne veci by som si vobec nevsimal. tam uz trejdi trochu nak. tie ranne breakouty mu otvaraju Automaty a ma to rozhadzane na prilis vela mien, cize prilis vela obchodov a pozicii. takze v tom zaciatocnik moze mat chaos. ale ked si prejdes niekolkokrat rok 2007, tak ti to bude uplne jasne. je to proste macher

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, tak opět něco málo přidám. NQ, RB2, 20-22hod, 2 obchody, 1x B/E+2, 1x loss, SIM 1) RR, odraz od TL, s podporou MACD-H, vstup dle plánu, trh však nedošel ani k S/R, abych přetáhnul na B/E, když se to dlouho k ničemu nemělo a začalo se obracet, tak exit MKT 2) 2br, při tomhle obchodu jsem váhal, protože byla proražena TL, ale na MACD-H div + sestup pod nulovou linku, takže jsem vstoupil, trh měl s TL problémy, tak jsem přetáhl na B/E+2 a čekal, zda prorazí S/R, stal se opak a DT se trh otočil nahoru ať se daří, Míra

7163

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NQ; Sim 3 obchody: 2xSL, 1xPt 1) Sell Limit 1212.50; 2 kontr vstup na TTE na Rh vystup SL 2x9tick celkem: -18 tick 2) Sell Limit 1213.50; 2 kontr vstup na 1-2-3 High vystup PT1 20tick; PT2 2 ticky celkem: +22 tick 3) Sell Stop 1198.50; 2 kontr vstup na prorazeni Rh vystup SL 2x9tick celkem: -18 tick suma dne: -14 tick (bez zapocteni komisi )

7164

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Miro_k,

prosím Tě,chci se Tě zeptat když se dívám na Tvůj screen tak vidím že knoty u Tvých barů nejsou uprostřed baru.Já mám v sieře to stejné,a mě to vadí,ale je zajímavé,že se tato chyba vyskytuje jen při určitém roztažení grafu.Vše bylo ok ale když jsem udělal poslední update na verzi 368 tak se to takhle pokazilo.Zkoušel jsem různá nastavení grafiky ale nic.Všimnul jsi si toho??Máš to taky po posledním updatu?

Díky

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...