Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Objevily se mi ještě dvě možnosti na vstupy, nebral jsem je, protože ohledně trendwollowingu vím zatím opravdu kulové. Nevím proč jsem vždy tak tíhl k protitrendu. úchylka nějaká asi. obch. č. 2) Trend sice hezky rozjetý, ale pattern 1-2-3 docela úzký, vstupní svíčka na úrovni bodu 2, z toho mám často strach. obch. č. 3) Toto mi dělá absolutně největší problém. Určit k jakému trendu se přiklonit. Když trh odzoomuju vidím, že jsme v downtrendu, vytváří se tam ale růstový trend (naštěstí se mi tam neobjevil signál jinak bych do longu vletěl), objevil se pattern 1-2-3 do shortu a tady jsem měl velký spor či vzít nebo ne, sice do absolutně hlavního trendu to je, ale aktuální trend je longový, navíc formace opět velmi úzká. Jediné co se mi hodně líbilo bylo to, že by se danná formace dala považovat za trendové DT s DIV na CCI. V takových případech bude asi opravdu nejlepší dát na intuici (cit) a pokud na mě vstupní signál nekřičí tak to nebrat.

7238

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ladary >>v porovnání s dalšími obchody (které byly demo, viz. screen) to byl pěkný obchod. Znepokojovalo mě, že nebyl absolutně jasně určený trend. Tím ABC myslíš hodnocení jak se mi vizuálně pattern líbí nebo rozlišení stupně "silnosti" trendu ?. Měl jsem PT105, takže stovka s komisí. To je děs po live obchodě jsem vždy spocený jak hova*o :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remargue, myslel jsem hodnocení tak jak to uvádí Elder v knížce Vstupte do mé ob..... V zásadě je to hodnocení výkonosti, pokud si z cenového pohybu ve kterém jsi uskutečnil obchod, vybral výce než 30% je to za A, 29 -20% - B, 19 -10% - C, méně než 10% - D. Každý obchod si oznámkuješ a podle toho vidíš jestli se zlepšuješ nebo ne. V ID přežije jen obchodník typu A, říká Elder :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ladary >> V které knížce to bylo ?? Jsem se to asi přehlídl, slyším o tom poprvé :) tak důkladná MFE docílí výběru nad 30% to jo, já mám spíše problém, že často hned po vstupu jde obchod na opačnou stranu, ale když trh už jede tak těch 30% vyždímám. Chci vydělat na 2 kontrakty, pak jeden dám PT na určitou hodnotu, která vychází nejlépe dle MFE a druhý kontrakt budu posunovat po swinzích, případně dříve pokud se dosáhne např. PT250$ tak bych bral.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak mam dalsi pekny screen. vcera to stalo za staru backoru ale dnes hned na uvod pekny obchod. klasicky priklad, level 1,300 na eure pod nim formacia 1-2-3 podporena CCIckom, prieraz na trendovej linke a 2 vystupne targety . obchod uzavrety na otvaracke Curichu. kde sa crta korekcia. 30,21 + 43 = 73,21 Bodu

7251

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k

kazdy den na FX je podla rovnakej sablony. obchodnici sa rano zobudia. vidia ako sa obchodovalo v tokiu. obcas pride zatvaranie pozicii s japan este pred otvorenim zurichu 8:00. potom otvorenie Londyna 9:00 . toto su 3 ranne impulzy ktore daju trhu ranny smer.(to je moj cas :) ) potom pridu spravy a zobudi sa ropa a zlato. neskor spravy s USA a otvorenie parketov v USA.( a toto uz nieje moj cas :) ) je to kazdy den dokola. k tomu treba samozrejme TA koli vstupom.
v noci je to zase opat trosku jednoduchsie.

je toho v kope sice hrozne moc, strasne vela vplyvou a treba sledovatktory vplyv je vacsi, ale ked si na to clovek pocase zvykne a robi ruttinne kazdy den to same, tak by nemal stracat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1) Sell Limit 1151.50; 2 kontr
vstup na prorazeni Ledge; vstupoval jsem hodne daleko po prorazeni na korekci na nizsim tf
vystup SL 2*9 tick
celkem -18 tick

2) Sell Stop 1148.00; 2 kontr
vstup na prorazeni Ross Hook po 1-2-3 High
vystup PT1 20 tick; PT2 13 tick ( vice jsem pritahl SL pred silnou S/R urovni na 1140.00 )
celkem 33 tick

suma dne: +15 tick

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...