Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

to david.barta,
nemyslim si, ze je ta reakce proti Airmikovi adekvátní :) fórum má jednu fajn funkci, vyhledání příspěvků jednoho nicku, zkuste to a uvidíme sám (tu)
vložit sem sám nějaký screen, ať je tady mareriálu víc

osobne si vždy Airmikovo příspevky rád přečtu, je fakt že poslední screen moc popisku nemá, ale rozhodně to nelze paušalizovat ... jsou tam vstupy a TL, třeba pro mne to informační hodnotu má

to Airmike: zapomen na to, že by to bylo zbytečné mrhání časem a postuj dál :D

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: david.barta,
pokud vím tak Airmike jede live a už dlouho a úspěšně. Za každý jeho screen, který sem dá mu můžeme byt všichni vděční, protože ukazuje realitu. Kolik takových traderů sem dává svoje obchody? Moc ne, a určitě mají své důvody a tohle je jeden z nich. Proč všechno do podrobností popisovat? Je přece daleko lepší trochu popřemýšlet, proč vstoupil a vystoupil a co ho k tomu vedlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mne naopak tie screeny nevadia, aj to je inspiracia. prvy signal bol asi trendove divergencia, druhy asi zlr a prieraz poslednej korekcie, dalsi mozno 2b reversal a odraz od trendline. zaujmalo by ma ale ze ci stale pouzivas nastavenie na EurUSD nastavenie 7 range. lebo sa mi zda ze niekde v minulosti si daval screen s 15 range

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k

na poslednych 30 stranach som podla mna viac ako podrobne popisal system ktory obchodujem je to stale o tom istom. trendflovwing s co najmensim riskom na obchod. pokial sa da s navysovanim pozicii. trhy NQ a EU, GU (teraz uz len EU)

signaly su podla Joa Rossa. 1-2-3 pattern , trendove divergencie a breakouty. vzdy do smeru trendu podporene TL.
uplne detailne som patterny nevysvetlil. ani sposob manazovania obchodov. jeden s dovodou je aj ten ze nemam zaujem odovzdat mesiace prace len tak niekomu pod nos. niekomu kto dokaze len kritizovat.

vo vseobecnej rovine prakticky nemam uz co ponuknut. :) takze ak sa bude chciet niekto nieco opytat tak som na chate nonstop. :).

PS: mimochodom .prispevky ako napisal David tradera ktory je vpohode podstate viac pobavia ako nahnevaju, mozno ma D. spatny den :) .za ten cas co som tu si clovek precita vselico :) obcas vam sem mozem hodit nejaky pekny screen s obchodom. pekny den:) a vela bodov .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

david.barta Napsal:
-------------------------------------------------------
> airmiku so vsetkou uctou naco sem postujes taketo
> screeny? Bez vysvetlenia, bez popisu, bez toho
> preco si isiel a vstupoval do trhu atd atd.
> Vypovedna hodnota nula. Akurat mam dojem ze sa
> chces pochvalit ako dobre ti to ide na simu.
>
> Osobne tento thread sledujem kvoli tomu aby som
> zistil ako rozmyslaju traderi pri vstupoch a
> vystupoch a konfrontujem to so sebou, bohuzial v
> pripade tvojich postov by som asi najradsej
> privital tlacitko skryt tohto usera, pretoze je to
> len balast v 80% pripadoch.

Nechapu vasi reakci. Neni jednodussi prispevky, ktere me nezajimaji jednoduse necist a preskocit, nez je komentovat podobnym zpusobem? Pokud pro vas Airmikeho prispevky a hlavne komentare nemaji vypovidajici hodnotu, tak jsou tu jini, pro ktere ano. Akorat nevim s kym se budete chtit konfrontovat, kdyz zde uspesni traderi nebudou davat sve screeny a komentare.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavka, můžu se tě zeptat, na základě jakýho času se ti vypočítávají pivoty? Konkrétně ten s1? Já mám nastavený čas na 15.30-22.15. Ten tvůj s1 mám podle toho tak možná ještě jako s1s2.. S1 se mi zobrazuje na hodnotě 1151. Podle jakého času zobrazujete pivoty vy ostatní? Nebo to sledujete např. podle mypivots.com? Vím, že se to tu už řešilo v jiných vláknech, jen jsem chtěl navázat na první dotaz a myslím, že pro pa je to důležitá věc.. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...