Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 20-22hod, 2 obchody, 1xB/E+2, 1xSL, SIM 1) cekal na pruraz 3U, po pravdě více jsem čekal dolu, ale pruraz prisel nahoru, potvzen RR, vstup na pruraz S/R, velmi rychle posunutí SL na B/E+2 a tam také exit .. s timto obchodem jsem byl spokojeny 2) RR, z mého poheldu pekny odraz do trendu, od TL, která byla ten den opakovane potvrzena, vadilo mi, ze jdu proti historicke S/R, ale v tu dubu bych uz mel posunuto na B/E+2, takze jsem to vzal ... nedoslo to ani k ni a cena se vydala prorazet TL, kde vzala i muj SL pak jsem cekal, ze to udelat DB na dennim low s div, ale bylo to cely nejaky neurovnany, navic druhy spodek, mel do low daleko, takze nic. Trh mi dneska přišel, že po downtrendu po negativnich US makro datech, zacal pohybovat v kanálu po prurazu 3U nebo DB. ať se daří, Míra

7190

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 20-21hod, 3 obchody, 1xwin, 1xB/E+2, 1xloss, SIM 1) po pekným uptrendu, který začal beze mne, jsem vstoupil do DT, vrcholy sedely, MACD-H revers, okolo žádná TL, posun na B/E+2 dle plánu, tam také výstup .. po této zkušenosti, jsem měl reversni signály dneska vynechat :) 2) ale nevynechal, osobně považuji pivot za velmi silnou S/R a to asi bylo hlavní vodítko, prot vstup do druhého obchodu, po dvojím otestování pivotu a lehkém průrazu jsem vstoupil s podporou MACD-H opět short .. mám pocit, že ten signál jsem na celé burze viděl jen já, podle toho také dopadl .. btw. ta TL tam ještě nebyla, zas takový blázen nejsem :) 3) konečně jsem pochopil, že dnes vydělám víc na long pozicích, opět jsem využil sílu pivotu a vstoupil na RR do trendu, MACD-H bylo se mnou, navíc vstup byl ještě s 2tickou slevou (ač to nebyl umysl), protože se trh rozjel po odrazu velmi rychle, posunul jsem PT o pár bodu dál a rozhodl se řeišt to TSL, nakonec výstup na velmi zajímavém PT za sebe určitě spokojenost, i když hlavní pohyby a profity byly před mým začátkem obchodování. Každopádně byl NQ dneska štědrý a hodně divoký, jen aby mu to vydrželo :) ať se daří, Míra

7200

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak a je to za mnou... vsech 99 stran. Akorat teda musim rict, ze ze startu jsem hltal prispevky od vsech, postupem casu jsem si nasel tech svych par koni. Nektere jsem jenom proletel ocima, ale nasli se i jedinci, ktere kdyz jsem zahlidl, rovnou jsem je preskakoval jako balast(byt byl podlozeny sebehezcim grafem).

special thanks to:
- [Frame3] za perfektni popisky grafu a zajimave myslenky k PA
- [letajuciMichal ;) ] za nevedomele nakopnuti na PA... Na WCCI jsem mel uspesnost pres 80%!!!, na PA planuji 40-50% a byt porad ve vetsim profitu nez pri CCI
- [tiManiciCoSeTuHadaliNaTrechStrankach] za vysvetleni rozdilu mezi prikazem LIMIT a STOP (tu)

no nic, az se mi budou moje obchody PA libit, urcite je tady postnu....



GL&HF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmiku so vsetkou uctou naco sem postujes taketo screeny? Bez vysvetlenia, bez popisu, bez toho preco si isiel a vstupoval do trhu atd atd. Vypovedna hodnota nula. Akurat mam dojem ze sa chces pochvalit ako dobre ti to ide na simu.

Osobne tento thread sledujem kvoli tomu aby som zistil ako rozmyslaju traderi pri vstupoch a vystupoch a konfrontujem to so sebou, bohuzial v pripade tvojich postov by som asi najradsej privital tlacitko skryt tohto usera, pretoze je to len balast v 80% pripadoch.

Pardon za kriticky reply ale toto fakt nechapem naco sa ludia potrebuju pochvalit a pohladkat si ego niekde kde je zmysel postovania delit sa s ludmi o svoje zazitky vedomosti atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...