Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:15, 5 obchodu, 2xwin, 2xloss, 1xB/E+2, SIM 1) nejdriv mi uteklo pekny RR, mam ho tam modrou sipkou, tak jsem to chtel "napravit", ale vstoupil moc brzo, dopadlo to podle přepdokladů, SL 2,25b. 2) stejná situace, jen už vstup podle mých představ, jen jsem samou radostí posunul na B/E+2 moc rychle a cena mi na tick vymetla 3) protože vše nasvědčovalo uptrendu, EMA i MACD-H stejným směrem, tak vstup opět na RR, vyplatilo se, PT 6b. 4) trh měl problémy se S/R, která se utvořila v prvních 15 minutách po otevření, vstup na druhem odrazu, pod TL, nevyšlo, konec na SL 2b. .. treba uz se naucim nebrat reversni signály uprostřed dne 5) podle mne velmi pěkný signál, RR do trendu, po prurazu několikrát vyzkoušené S/R, od začátku do konce, v pohodě, dle plánu, plný PT 6.25b. s výsledkem jsem spokojený, jen těch obchodů mohlo být méně, více trpělivosti a čekání na správný vstup by mi ušetřilo malování moc značek od grafu :) ať se daří, Míra

7216

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Helou traders :)

mel bych dotaz proc uz zde nepostuji sve screeny traderi jako Danek,jkr a jim podobni,jeli cistou PA a jejich screeny meli pro me velky vyznam stejne tak jako napr screeny od Airmika ktereho osobne obdivuju za trading na forexu krery me osobe absolutne nevyhovuje a nedokazal jsem na nem vybudovat robusni system.
Myslim ze nektere nazory jedincu a urazky nejsou na miste ,osobne me je jedno jestli nekdo skutecne jede live nebo si na to jen hraje,zda jede s 1 nebo 10 kontrakty ,vzdy je co si vzit z kazdeho screenu stejne tak jakykoliv postreh muze byt prinosem.
Ja jsem ted konecne ve fazi kdy moje strategie zalozena na PA nese ovoce ,po 10 obchodech jsem na prilis velke % uspesnosti ale vim ze prijdou ztraty a pocitam s nimi,ale tesi me ze konecne systemu verim ,papertrading po 3 mesicich me v tomto dava silu.

Jak budu mit dopilovano zacnu, pokud to "nikomu nebude vadit" sve obchody postovat.

Zapomenme ze jsme CESI a ze mame zavist a vycuranost v povaze naroda.....at se dari all (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...