Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Proboha, jak můžete, pánové, považovat za nejlevnější cestu pro fundování třeba mBank?
Mrkněte například na dnešní kurz dolaru, mBank USD prodej 20.9048, ČSOB USD prodej 20,555 - to je kurz používaný FIO a například Česká Spořitelna 20,515.
To je na jednom dolaru rozdíl 0,3898 Kč, tedy na $25.000 (minimální rozumný objem pro obchodování) rozdíl 9.745 Kč. Slovy Devěttisícsedmsetčtyřicetpět korun českých.
Pak asi neušetříte na poplatku 49 Kč u mBank proti ČS, kde je sazba 1%, min 220, max 1.500.
Na poplatcích ušetříš jedině tím, že použiješ o něco dražší OUR - nestrhnou ti poplatky na přijímající straně. Ale to je fakt jen v řádu stokorun.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám dotaz, na AMP je u platformy NT na výběr "Direct" nebo 50 USD měsíčně. Na stránkách NT je trochu něco jiného při 50 USD měsíčně se rozumí roční platba 1x ročně 600 USD tj. 50 USD měsíčně. Nevíte někdo jak je to myšleno u nabídky AMP?

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Teď jsem se dozvěděla z emailu, že mi MF převedl účet do Dormanu, i když už tam byla 0. Peníze už mám nějaký den převedené v AMP. Myslím, že tady někdo psal, že není třeba posíllat nějaké ukončení, že to udelá AMP. Máte někdo nějakou zkušenost?
dík :S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chci se zeptat, zda někdo používáte data od Rithmic. Dosud jsem používala CQG v demu, vzhledem k tomu, že za EUREX, který chci obchodovat se u CQG platí měsíční poplatek, nabídl mi Miro data od Rythmic bez měsíčního poplatku do platformy NT. Neznám však žádné reference na Rythmic, pouze kladné reference na CQG, proto se rozhoduju.

Díky za reakce, hodně mi to pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rithmic by mělo být stejné jako Zen-Fire ...
Sám používám Rithmic + SC ale nemohu porovnat ale někdo tu porovnával IQFeed, CQG a Zen-Fire a IQFeed se Zen-Fire byl stejný, CQG se lehce lišilo.

Co se mi u Rithmicu v SC zatím nepovedlo nastavit je zobrazení kontinuálního kontraktního měsíce ... poradí někdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...