Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pro všechny co mají problém s vykreslováním úseček grafu po přechodu na letní čas v USA, stáhl jsem si a nainstaloval tuto aplikaci:

www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=4F502DD0-A8E7-445C-B986-A22AB7DD58C2

a už mi to funguje tak jako předtím (před stažením si microsoft ověřuje pravost licence windows)

ještě jednou děkuji traderovi yamato, který tohle zveřejnil v diskusi nastavení ninjatraderu od a do z

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcel by som sa spýtať či sa dá nastaviť v NT nejaký timer (hodiny), ktorý bude zobrazovať zostávajúci čas počas ktorého sa sviečka vykresluje. Napr. ak používam 5 min. graf, tak keď sa nová sviečka začne vykreslovať by sa spustil timer, ktorý by ukazoval koľko minút zostáva do zobrazenia sviečky. Po vykreslení sviečky by automaticky začal počítať od znova pre ďalšiu sviečku. Ak sa dá také niečo nastaviť v NT mohol by mi niekto poradiť ako sa to dá spraviť. Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chci se zeptat proč mě nejdou načíst data do NT?? propojil jsem vše s Zen-Fire. Ale když dám connest se ZF tak se vše propojí, dole vpravo svítí zeleně že je vše propojeno, ale nevím jak načíst data/ zpětná data pro backtesting, a jak nastavit jakou komoditu chci....nic se mě totiž nezobrazuje, kromě zelenýho connect dole v rohu...děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

syrda Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> chci se zeptat proč mě nejdou načíst data do NT??
> propojil jsem vše s Zen-Fire. Ale když dám connest
> se ZF tak se vše propojí, dole vpravo svítí zeleně
> že je vše propojeno, ale nevím jak načíst data/
> zpětná data pro backtesting, a jak nastavit jakou
> komoditu chci....nic se mě totiž nezobrazuje,
> kromě zelenýho connect dole v rohu...děkuji za
> odpověď

1)pripojit se na zdroj dat
2) tools -> Historical data -> Reload
3)vyber instrument, vyber datum od-do, vyber tickova/minutova data
4)zobrazit graf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...