Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

petr_a Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, dá se v NT7 nějak zobrazit více grafů v
> jednom okně? Díky


Ano dá při výběru trhu do Chart jich prostě jen vybereš a přidáš víc.

Ještě jednou bych se chtěl zeptat jak Jak se v NinjaTraderu jmenuje indikátor Open Interest, protože tady ta diskuze fakt jede, tak aby si toho někdo vůbec všiml :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

nemáte někdo zkušenosti s funkcí Market Replay Connection? Normálně si stáhnu data potom se připojím a funguje přehrávání, ale někdy, když skočím na konkrétní místo funkcí Go To... tak mě chybí několik dnů historie dat. Stejné dny, když přehrávám postupně tak fungují normálně, takže data mám. Dělá to jen u některých dnů, ale nepřišel jsem na důvod :S

Jestli někdo víte, jak se tomu vyhnout, tak dík za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

>Tokrol

Taky jsem se s tím natrápil. Když přidáváš strategii, musíš vpravo v "General" nastavit "Enabled" na "true".
Nebo v hlavním okně NT na kartě Strategies, kde je zobrazena aktivní strategie, v pravém sloupci zaškrtnout enabled.

Můj dotaz:
Mám strategii do NT. Nechci ji přeoptimalizovat ani se vyhnout práci a backtestovat v NT, spíš jen zkusit robustnost, popřípadě do ručního backtestu vědět, s jakými parametry mám pracovat (řádově). Mám podmínky pro poslední 3 úsečky, na první přijde signál, další dvě jej potvrdí/vyvrátí. Poté bych v reálu poslal příkaz Stop za Close cenu 1. úsečky (té se signálem). Mám nasledováno, že se k ní trh často vrátí a já vstoupím za lepší cenu.
Problém je, že nemůžu NT donutit, aby takto vstupoval. Na close aktuální úsečky vstoupí na správných signálech, pokud chci close[3], vstupuje, kde se mu zachce.

Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chci se zeptat zda máte také potíže poslední dny přehravat na Market Replay. Jde mi konkrétně o trh NQ a dny 16. 17. 21.3. 16. přehrát jde ale graf který ukazuje replay je velmi odlišný od toho co mi ukazuji Historická data. (viz příloha) 17. a 21.3 sice stáhnu ale na grafu mi to neukáže ani čárku.

15696

15697

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, měl bych otázečku, lze dostat do jednoho okna v NT více cenových grafů? Nemyslím tím, aby byly přes sebe, ale aby byly seskupeny nejlépe v matici jako tomu je na videích od Petra - www.financnik.cz/komodity/videa/videotutorial-obchodovani-1.html
Win 7 ovládat umím a vím, že matice 2:1 není problém, ale i tak jsou to stále 2 samostatná okna.

Děkuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Velice děkuji za info, vždy potěší, když se dostane odpovědi. Na toto jsem přišel, škoda, aleaspoň to. Líbilo se mi mít 4 grafy v jednom okně, takto často překlikávám a unikají mi souvislosti.

Ještě jednu otázečku bych měl. Nevíte proč se mi nepočítají komise? Nastaveno mám podle videotutoriálu, ale od poslední aktualizace se mi nepočítají u obchodů komise. Dokázal by někdo poradit? Dříve to počítalo vše v pořádku. Zkoušel jsem je nastavit i přes settings, ale výsledek je pořád komise $0.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...