Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Paninvest:

Jak jsem zminoval, nemenim veci ktere dobre funguji, na NT7 jsem musel prejit kvuli memu OS Windows 7. Aby to bylo co nejjednodussi, pustil jsem si videa z NT supportu, prohledl diskuze o NT, co je s NT7 za problemy a vlastni instalace a nastaveni byly velmi jednoducha, uzivatelsky privetiva prace. Trosku jsem laboroval s Workspacem, nez jsem zjistil, ze puvodni byl optimalni, takze jsem to nastavil temer stejne. Ocenuji spis detaily, treba ze se objekty kresleni mohou kopirovat do vice grafu, napriklad pro zakreslovani S/R do ruznych Time Frame grafu prijemna zalezitost.

Jedine, co si nepamatuju z tech videi je, jak menit jednotlive layouty v grafu, vim, ze se da nastavit, co ma byt navrchu a co lze prekreslit, ale nakonec se bez toho nyni obejdu. Ale jestli nekdo vi, rad se to dozvim. :)

Hezky vikend!
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vie niekto potadiť ???

nainštaloval som NT7 do PC s operačným systemom Win7, reštartoval a po spustení NT7 mi vyskakuje okno s upozornením : Vaša licencia nemohla byť overená a je nastavený na režim iba simulácia.
NinjaTrader 7.0.1000.4 je kompatibilný s Microsoft Windows 7 Service Pack 1. SP1 nainštalované nemám, môže to biť aj tento problém??, ak ano ako SP1 dostanem do PC

vopred ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli někdo nenaprogramoval indikátor, který by vykresloval swingy (něco jako ZigZag) tak, jak je popsáno v knize Kompletní průvodce úspěšného finančníka, tzn. 2 svíčky s vyšším H,L,C následované 2 svíčkami v nižším H,L,C pro vrchol swingu? Zakreslovat to ručně v bactestu je dost zdlouhavé. Děkuji za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, jsem začátečník a potřeboval bych radu. Mám nainstalován NT7 pod win7. Načtená historická data z txt souboru (connected replay). Bohužel mi nefunguje zobrazení ani těch nejjednodušších strategií. Strategie v pozadí grafu běží - hláška vlevo nahoře, a je správně nadefinovaná-dle tutoriálu, CCI14 kříží zespodu 0 linku (pouze 1 podmínka). Leč značky nikde. Neví někdo, kde je zakopán pes?? Děkuji

15666

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte.
mam na notebooku aj na pocitaci stolnom nahrany Ninja trader.
V oboch su zadane rovnake prihlasovacie a licencne udaje.
Ale ked otvorim nejaku poziciu na PC, potom pc vypnem a pridem na notebook a tuna to zapnem, tak nevidim tuto otvorenu poziciu ktoru som otvoril na stolnom pc. musim otvorit na notebooko novu, ako keby som tamtu na pc ani neotvoril.
Ked pc zapnem napriklad vecer, tak ta otvorena pozicia tam je.
Takze pracujem s rovnakou platformou rovnakymi udajmi ale kazdy pc je samostatna jednotka.
Je to normalne? alebo to funguje len preto tak ze sa prihlasujem cez Zen fire demo a pri normalnom ucte brokerskom to bude fungovat inak?.
Tak ako mi to funguje to znamena ze neudrzuje udaje na severi ale na pc. Lenze ak by to tak bolo, potom ked vypnem pc mala by sa pozicia zrusit ci nie?

Vysvetlite mi to niekto prosim
Dakujem

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger: pokuď jedeš na demo účtu, tak příkazy jsou pouze v tom počítači, kde jsi je zadal. Až přejdeš na live účet, tak jsou příkazy odeslány na server tvého brokera, nebo ještě lépe na burzu(to se liší broker od brokera), potom uvidíš svoje otevřené pozice i na jiném PC.

s pozdravem Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...