Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

smazak Napsal:
-------------------------------------------------------
> I já s tím měl dneska problém - mi se dokonce
> podařilo kliknout třikrát - 3 obchody čekaly na IB
> k vyplnění a nešli zrušit naštěstí jenom paper,
> ale stejně mě to rozhodilo.
> Marek

mne nejdou zrusit do ted podařilo se Vám je zrušit? Jak?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Dobrý den přeji všem traderům!

Jsem v začátcích a po absolvování kurzu e-mini I. Řeším tady teď věc backtestingu potažmo papertradingu. V případě, že chci opravdu jenom testovat historická data stačí mi Sierra a zakoupená data od ScMagic? V případě, že si v Sieře pustím data mohu v takto simuluvaném tradingu používat Tsim+, bude to fungovat??

Děkuji moc za odpověď trochu tady v tom tápu.....

David Kolář
"kdo se nezlepšuje, přestává být dobrý" [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Davide,

pro backtesting staci skutecne jenom Sierra a data od SC Magic. Pouziti TSim+ neni u takto realizovaneho backtestingu mozne, ale muzete pouzit Bracket Trader, ktery uz backtesting primo umoznuje (rozhrani je podobne jako u TSim+):

www.bracket-trader.com/

Dalsi moznosti je rucni prochazeni grafu a zapisovani hodnot primo do tabulkoveho procesoru.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dav.kolar : na backtesting odporucam program trademaven, keby si chcel testovat cez sierru, tak potrebujes samotny program, plus data napr. od sc magic a este bracker trader, v trademaven to mas vsetko all in one, a da sa stiahnut 30 dnova trial verzia, ma tam podporu vsetkych moznych indikatorov, vcetne woodie cci
program stiahnes odtial ale musis sa pred tym este zaregistrovat : www.trademaven.com/purchase/registertrial.aspx
vyukove videa najdes tu : www.tmdownloads.com/videosInstructSTD.html a www.tmdownloads.com/videosSemSTD.html
manual k programu najdes tu : www.tmdownloads.com/manual.html

keby si nieco nevedel ohladne trademaven tak napis, mozno spravim aj nejaky videotutorial k trademaven ;-) ak bude zaujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Honza,

nevím,jestli jste už našel odpověď na váš dotaz a nejdu s křížkem po funuse, ale limitní velikost účtu 3Knabízí také Global Futures, p. Kužel. Já u něho taky otvírám konto, protože jsem přešel na procvičování ID obchodů a u Harpoonu, kde jsem dosud účet měl, jsou nekřesťanské poplatky a navíc jejich platforma BEST je naprosto nevyhovujíc.

úspěšné obchody přeje hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

mohl by mi nekdo prosim poradit co se delo na trzich zrnin(Corn , Wheat) ted v utery a ve stredu?
utery....oproti jinym dnum velmi nizke Volume a pokles ceny
streda...obrovske volume a velky narust ceny

v kaledari reportu se v podstate vubec nic nedelo tak si ten prudky rust ve stredu a nizke volume v utery nedovedu vysvetlit.

dekuji moc za jakykoliv napad.Jitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

guzma - nooo taky video tutorial by sa hodil :) ten ich ma 50minut, sice zrozumitelna EN ale vela balastu okolo ... zaujimalo by ma ci su tam aj ine trhy ako tych (tusim) 7? (er2, yz, ... )
a este by ma ohladom tohoto programu zaujimala jedna vec ... stoji standard verzia 49,95 $ - obchodovat sa da v real time ale ako brokera musim mat ludi z trademaven, ze? neda sa napojit napr. na IB a data od nich ... chapem dobre, ze?

je tu btw. niekto taky kto realne obchoduje cez trademaven??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Miso.dca

Obchoduji přes trademawen cca týden, předem jsem ho testoval asi tři měsíce a je to super.
Předem bych rád podotknul, že nechci nic hanit, ale zkoušel jsem IB a připadá mi to příliš složité jeden program na to, druhý nato atd., ale co se týče poměr cena výkon tak jsou u IB bez konkurence.
pokud máte někdo zájem o více info tak se ozvěte.
Jen tak na okraj, účet, který je veden u Man financial, se dá otevřít od 2000$ margin 500$ komise 4.80$
čau Lumír











Link to comment
Sdílet pomocí služby

lumirstau - no mne sa paci najma to, ze mas za prve vse pokope a za druhe je tam kopa dat zadara (=mozes v pohode skusat kolko sa ti chce), na druhej strane ten program je troska zvlastny :) a aku mas platformu? standard za 49,99?
este k tomu "man financial" to si myslel tak, ze mas tam otvoreny ucet (2000 $, 500margin a 4.8$ komisia) a dalej platis za trademaven a tot vsjo? ziadne dalsie poplatky? dik za odpoved a vela uspechov v obchodoch prajem :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to miso.dca
Miso mám tu základní verzi za 49,90 nebo tak něco, ta platforma je opravdu dobrá, přesně jak píšeš vše na jednom místě. Mi osobně nejvíce vyhovuje to že vše vidím přímo v grafu.Účet mám na 4000 usd, ale minimum je 2000usd
a zbytek jsi odhadnul přesně, nevím jak to funguje jinde, ale u Man financial je to dost propracované vše máš pod kontrolou přes internet a pokud chceš tak ti budou posílat i výpisy domů,ale to je myslím zbytečné.Jo a telefonická podpora u trademaven je přímo užasná jsou strašně ochotní a pokud je nějáký problém s platformou tak se napojí přímo na tvůj comp a vše nastaví nebo upraví jak má být. Trademaven nabízí i PFG a myslím že PETR s Tomášem jednají o ještě lepších komisích. kdydby jsi něco potřeboval tak se klidně ozvi na 777 812878 . nebo na lumirstau@atlas.cz nebo zde zatím čau a přeji mnoho zisků a málo ztrát. Lumír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ja zatial si otvarat ucet nexcem, tak daleko este nie som :) zatial sa s tym programom zoznamujem ;) ani otravovat ta na maile/telefone nebudem :) radsi tu, aby popripade aj ini z toho cosi mali :) ale teraz ma tak zaujimaju dve veci :
1. aky trh obchodujes
2. co znamenaju v zakl. grafe dole tie cervene, cierne a modre ciary? asi sa jedna o volume, ale preco 3 rozne farby?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...