Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

To miso.dca

Miso obchoduji jen mini er2 mám svůj vlastní systém, který je ale hodně podobný PB systému popisovaný zde.
K těm barvám správně hádáš že to je volume červená trh klesá, modrá trh stoupá, černá trh uzavřel na stejné ceně jaké otevřel. Pokud potřebuješ poradit s nastavením tak se ozvi otravovat určitě nebudešjsem i na skype pod lumirstau .Jinak ty barvy si můžeš změnit klikni pravým na chart parameters otevře se ti okno kde můžeš nastavovat prakticky cokoli. PS: klidně se může ozvat kdokoli pokud budu schopen rád poradím, nebo se rád zeptám :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všichni

Podělím se s vámi o příhodu která se mi osobně stala. Jen ve zkratce, obchoduji cca dva týdny přes trademaven program a služby jsou výborné.

Dne 1.11 jsem udělal 5obchodů z toho bylo 4krát mínus 150, pátý jsem zavřel na BE+1.Den předem mi trademaven oznámil mailem že mění banku a že budu dostávat každý den výpis mých obchodů v mailu, do teď to bylo tak že jsem měl přístup na svůj účet přes internet. Výpis přišel ve formě e-route@ranincusa.com jak je vidno vůbec nebylo vidět od koho je a tak jsem ho poslal do koše(neznámé maily neotvírám). Druhý den přišel ten samý mail, protože jsem čekal na výpis tak jsem ho otevřel, k mému úžasu to byl onen výpis, co však bylo ještě úžasnější měl jsem otevřenou pozici z 1.11 do short o které jsem vůbec nevěděl a ani v platformě nebyla po tomto obchodě zmínka , platforma totiž normálně při zavíráni upozorní na otevřený obchod. Zavolal jsem tedy do trademaven, že co se to dějě že jsem nic neotvíral atd. mimochodem jsem se dovolal až na po třetí a pak jsem musel volat jěště dvakrát i přesto že si vzali tel., při posledním hovoru mi řekli že neví jak se volá do Czech republic.
Nicméně výsledek je ten že mi vše zpravili a připsali na účet 1950 usd. za ten můj údajný obchod.
Závěrem bych chtěl dodat, že je sice skvělé jak to dopadlo, ale na druhou stranu přemýšlím co by se stalo kdyby to bylo opačně a já bych byl těch 1950 mínus. Ještě chci dodat že jsem si stoprocentně jistý že jsem ten obchod neudělal, vedu si detailní záznamy o všem co kdy, v kolik a za kolik otevřu nebo zavřu a to jak na papír tak v exelu.
Včera bych si bez angličtiny ani neškrtnul. U trademaven zůstávám dál, je to dobrá společnost jen zkrátka nic není stoprocentní a zase se mi potvrdilo že Amíci jsou zkrátka jiní :) Všem mnoho zisků a málo ztrát čau Lumír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení kolegové.

Napřed data: Friday 11/03/2006:
StockCharts.com
$INDU
O 12 018,30 – H 12 061,52 – L 11 965,31 – C 11968,04
Britefutures.com
YMZ06
O 12 037 – H 12 098 – L 11 991 – C 12 008

Mohl by my prosím někdo vysvětlit proč vznikají rozdíly mezi kótováním
„velkého“ Dow Jones Industrial Average (INDU) a kotováním jeho
„malého“ komoditního kontraktu e-mini Dow Jones (YMZ06)?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Imagroup

Nevím jestli je to správně, ale myslím že INDU je akciový index třiceti společností obchodovaný na NYSE a YM je mini dow vycházející z DJ futures obchodovaný na CBOT, nicméně cena je určována dle volume což je poptávka a nabídka nějakého období, proto se cena může lišit . V podstatě se jedná o dvě různé komodity .Předem podotýkám že to je jen můj názor a pokud se mýlím tak mě prosím opravte děkuji Lumír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
chcel by som spytat tych čo maju skusenosti s YM A ER2, ci by mi nevedeli poradit..vcera som zacal papertradingem ID, a na odporucania sa chcem venovat prave tymto dvom trhom.. ale nemal som nikdy skusenosti s tymito trhmi, tak neviem aky priblizny SL mam pouzivat(ci 100dolarovy SL je vela alebo malo), ake priblizne RRR mozem ocakavat.. viem ze pre kazdeho to je individualne, ale aspon na ukažku by ma zaujimalo ake maju niektori pravidla.. dalej by som sa chcel spytat, na sposoby vystupu.. samozrejme PT a TSL to isti, ale som pocul aj o vystupoch ktore sa uskutocnuju ked je napr. 2 bary proti trendu a tak.. ma niekto s takymto niecim skusenosti???
vopred dakujem za odpovede...
Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...