Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

Juraji,

tahle otazka je fakt mimo misu - jak jste napsal sam, je to hodne individualni. Kdyz nekdo nezna Vas vlastni obchodni system a zpusob jeho obchodovani, nemuze Vam ani orientacne rici, co od nej lze ocekavat. To Vam reknou jen Vase vlastni testy. O zpusobu urcovani optimalniho SL a PT, stejne jako o vyhodnocovani vhodneho RRR, toho bylo na financniku napsano uz skutecne mnoho, takze staci jen studovat a testovat.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den tomasi, dik moc za odpoved, ale sa chcem spytat na dve veci este... prva ze ake je optimalne nastavenie , alebo najlepsie vystihnute ATR... pocul som o periode 20, ale sa mi to skor zda ze to je vela... no neviem
a druha ze som rozmyslal, ze by som zadaval SL v ID tak, ze by som si stanovil minimalny SL aky som ochotny mat, na zaklade MAE, a jeho velkost by sa menila tak, ze bude vzdy na urovni 2 ticky pod low pre long a 2 ticky nad high pre short, ale vzdy aspon musim mat ten minimalny... napr: mam stanoveny SL na 1,5 boda, candle mi uzavrel na hodnote 20, jeho low bolo 19,5 tak dam SL na uroven 18,5... druha moznost: candle uzavrel na 20 ale low bolo 18, a mam stanovene ze musi byt SL 2 ticky pod low tak ho dam na uroven 17,8... cize sa zmenil z 1,5 na 2,2... co na to hovorite??? myslite ze aj takto zadavany SL ma buducnost???
dakujem za odpovede...
s pozdravom Zero...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Čau všichni,

mám jednu prosbu o radu. Je nějaká spolehlivá platfoma na intradenní obchodování kde je možné začít obchodovat s částkou od 2000-3000 USD. Velmi rád bych obchodoval u IB ale s 3000 to nejde. Můžete mě prosím poradit kde a u koho začít, popřípadě vyzkoušet nějakou funkční demoverzi.

Předem děkuji za cennou radu

Freddie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Freddie,
jen pro upresneni pojmu. Ty hledas brokera, ne platformu. Te je jendo kolik tam mas penez. to je software. Ano je mozne obchodovat s takto malou castkou. Jestli jdes v sobotu na setkani, prihlas se povim kde. Maji velice dobre podminky, service i platformu se Sierrou. Vice pres mail.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji 911,

na sobotní setkání nejdu i když se přiznám že velmi rád bych se seznámil s Vámi všemi. Každopádně díky za upřesnění pojmů :-). Snažím se a startuji tak to sem tam spletu. Můj mail je FreddieFoxxx@seznam.cz . Budu moc rád když mi poradíš, rád ti to vrátím v podobě myšlenky štěstí.

Díky Freddie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny obchodníky

Mám dotázek. Jelikož mě obchodování láká a líbí se mi, ráda bych se tomu věnovala taky. Zatím se jen plácám v informacích, (mimochodem stránky finančníka jsou skvělé) ale nevím, jestli jsem něco nepřehlédla. Zajímalo by mě, jaké minimum EUR je na to, abych si mohla založit účet a začít obchodovat (v budoucnu), a taky nevím jak a kde a jaký program si mám nainstalovat pro DEMO obchodování. Poradí mi někdo?


Předem moc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to drabarka: myslim,ze je toho tady na foru vic nez dost,chce to jen pouzit hledani. pro zacatek je treba se rozhodnout jakemu typu obchodovani byses rada venovala, softwaru je dostatek jak pro intradenni,tak pozicni obchodovani. doporucuji procist dukladne manual, je zde mnoho recenzi k ruznym platformam, taktez kouzelne tlacitko wiki muze na mnoho otazek nalezt odpoved.. www.financnik.cz/wiki/ ,.... www.financnik.cz/clanky/rady/recenze-sw/
co se tyce startovneho (velikost uctu) tak existuji ruzna minima u jednotlivych brokerskych domu,ale opet je to velice individualni. nejlepe vybrat si par brokeru a kontaktovat je, o nejznamejsich se urcite lze docist dostatek informaci opet zde na foru. www.financnik.cz/forum/list.php?4
snad jsem poradil

Preji hezky den

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

muzete me prosim poradit nebo odkazat na prislusne vlakno co s tim? Mistni nastaveni z , na . mam zmeneno. IB fundovan, Sierra bezi a Tsim + me haze neustale hlasku nize. Kdyz Tsim otevru tak jsou vsecha pole prazdne.

Velice dekuji za ochotu.
Focus


TSim+
---------------------------
Run-time error '450':

Wrong number of arguments or invalid property assignment

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...