Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Dobrý den všem,

měl bych na vás tradery jeden dotaz - je do očí bijící, že k nejoblíbějším trhům patří trhy E-mini (SP500, Nasdaq100), obchoduje na nic spousta lidí, tudíž rozdíly mezi bid a ask budou minimální to je sice skvělé, ale uvádí mě do rozpaků jedna věc - jak jsem vydedukoval z předchozích vzkazů, tak riskujete na jeden obchod v průměru cca 100USD, čí ještě méně, ale jak jsem se díval na 5-ti minutový graf, tak mě udivilo, že během 5-ti minut dochází v průměru k rozmezí 2-3 bodů, což číní více než stanovený risk na obchod, mám pocit, že vás ten SL musí pořád vyhazovat. Ale asi kdo umí ten umí a já můžu, tak akorát čučet :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud obchoduji s malým SL tak do trhu vstupuji v místě, kdy se rodí trend, pak jde trh proti mě max. 50USD. Takový vstup se mi podaří 8x z 10 vstupů. Pokud vstupuji náhodně jen podle momentální ho směru, pak SL musí být mnohem vyšší. Nebo SL vůbec nepoužívám a na účtě si nastavím max limit ztrát. Ovšem vstupovat s malým SL vyžaduje trénink a znalost grafů a umět rozpoznat vhodný okamžik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jaké jsou kompletní náklady v USD na koupi jednoho kontraktu FUTURES pšenice u InteractiveBrokers ? Zajímá mě cena za rozdíl mezi BID/ASK + poplatky (ty se myslím pohybují kolem 6 USD). Tedy Bid - ASK + poplatky v USD.
Rád bych si to srovnal s některými z českých brokerů. Mohli byste prosím popř. uvést i jiné druhy komodit (ropa, kukuřice, cukr... nebo i indexy jako HangSeng+S&P ...)
Děkuji předem, hodně by mi to pomohlo při zakádání nového účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...