Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Danek,

Diky za odpoved. Mozna jsem to nepolozil uplne presne tu otazku. Nemel jsem na mysli, od kdy do kdy se da obchodovat,kdy je trh otevren k obchodovani, ale co jsem chtel vedet, ktere trhy jsou cile v tech rannich hodinach obchodovany. Tak jak je treba trh ropy ci zlata nejaktivnejsi mezi cca 15-21 hod.CET na NYMEXU, ikdyz je ropa otevrena pro obchod uz od rana, kdy se ovsem nic nedeje, protoze US spi. Takze nejake evropske trhy, mozna asijske, nevim. Mrknu na ten DAX a GLOBEX kazdopadne.

Diky

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim vas,

Tak jsem si dal vcera malou pauzu od papertradingu a trochu zabrouzdal po internetu, konkretne vytahnout neco o nasi "modle" jmenen Larry Williams. Nicmene verim, ze spousta z vas to jiz videla, predevsim ti. kteri jiz vlastni jeho knihy.
Kazdopadne zajimavy veci o tomhle chlapikovi jsem se dozvedel :), jako treba,ze puvodne to byly 2 miliony dolaru co zmaknul otocit z 10ti litru.

www.iht.com/articles/ap/2007/08/03/asia/AS-GEN-Australia-US-Tax-Evasion.php

Urcite jsou poucne i jeho osobni stranky:

www.ireallytrade.com/index.html

Hodne casto ctu o daytradingu jako zpusobu obchodovani,ktery by mel prijit na radu jako posledni, az to clovek osahany pozicne,swingove apod. A neni to jen Larry kdo tak tvrdi. Casto ctu, ze lide co se pousti rovnou do daytradingu jsou gambleri, kteri stavi dum bez pevnych zakladu. Dobra rada draha v tomhle. Nicmene ja si stojim za nazorem, ze pokud to clovek uchopi spravne, dukladne nastuduje, pochopi a osvoji si urcite veci.....pak nevidim duvod proc by daytrading jako zpusob obchodovani nemohl prijit jako prvni. Nemyslim si, ze zlate pravidlo " prvni se nauc chodit, nez se rozbehnes" je tady uplne na miste.

Co si o tom kdo myslite?Zajimalo by me kdo tu zacinal rovnou daytradigem a muze v podstate potvrdit co jsem napsal vise a nebo prave naopak potvrdi, ze je pravda co se o daytradingu obecne traduje. Tesim se vase nazory.

Hodne uspechu vsem,

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při denním obchodování děláte mnohem více obchodů, takže se můžeme rychleji učit.Uvědomte si, že se nejvíce naučíte praxí a ne čtením všemožných knih. Ideální pro učení je Dow 5USD. Nejsou tu velké zisky, ale o to při učení vůbec nejde. Důležité, že zde jsou malé ztráty oproti jiným trhům. Až máme systém, který výdělává v reálu pak můžeme přejít na trhy více výdělečné-např.Russel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den přeji, chtěl bych se pozeptat na jednu věc - chci obchodovat intradenně, broker IB a zajímalo by mě, za jakou dobu od kliknutí se aktivuje příkaz. Když chci vstupovat/vystupovat na close svíčky tak v jaký průměrný čas bych měl kliknout na zadání příkazu ? Chci obchodovat převážně ER2, rychlost připojení 100Mbps, PC budu kupovat nový v době než začnu na živo s tradingem. Vím, že striktní a jasnou odpověď mi dát nemůžete. Budu rád i za orientační hodnoty. Děkuji.

S pozdravem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: S malym objemem a v hlavnich hodinach je rychlost plneni de facto okamzita (cca 1 sekunda). S vetsim objemem (nad 10 kontraktu) uz dochazi zvolna ke skluzum. V rychlejsich trzich je mozne chytit skluz i s malym objemem... Tohle moc nereste, vzdy zalezi na aktualnim charakteru trhu, ale proste a jasne kliknete na close usecky na buy nebo sell.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque Napsal:
-------------------------------------------------------
> rychlost připojení 100Mbps, PC budu
> kupovat nový v době než začnu na živo s tradingem.

tady asi doslo k omylu. 100Mbs je mozna pripojeni pocitace s routerem, ale nejspis to nebude rychlost pripojeni k internetu. to se dnes pohybuje prevazne v rozmezi 2 - 8 Mbs



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martinek, Jarda101 >> Děkuji vám pánové za vaše rady, budu vstupovat/vystupovat na MKT, obchodovat ER2 v době od 15:30 do 18:30, vemu si k srdci co jste mi řekli a nebudu se tím nijak zvlášť zabývat.

_murphy_ >> Asi máte pravdu, extra se ve výpočetní technice nevyznám a napsal jsem jenom to co jsem našel na stránkách svého poskytovatele netu, 802.cz.

S pozdravem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak: Vzdycky je to jen otazka systemu, resp. vlastniho obchodniho pristupu. Ja prumerne obchoduju cca hodinu, nikdy ale dele nez 1,5 hod. To je pro dosazeni zisku dostatecna doba, je-li v dany den (v dopoledni obchodni seanci) vubec nejaky potencial. Znam ale cloveka, ktery obchoduje jen prvni pulhodinu a je uspesny (i kdyz jeho zisky jsou umerne tomu nizsi). Zkratka zalezi jen na obchodnikovi, jak si svuj system a pristup posklada a kolik dokaze z trhu s jakym nasazenim vymacknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...