Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

S ER2 celkem dobre koreluji YM a ES. Ale to hlavne na intradenni bazi, tj nekolikaminutova TF. Osobne obchoduji YM a sem tam nahlizim do ES i ER2 a mam napozorovany zej dou vsechny vzdy stejnym smerem. Ale vzhledem k tomu, ze kazdy z nich ma jinou volatilitu, tak na dennich grafech uz jdou videt rozdily. Napr. za poslednich par dni jde YM na dennich grafech smerem dolu a ER2 smerem nahoru. Ale kdyz tyto dva trhy sleduju live na 5 min. grafech tak prubehy jsou velmi podobne. Ale to je jen muj nazor. Kdyby k tomu nekdo mohl neco upresnit, byl bych rad. Taky by me to zajimalo. Hlavne by me zajimalo, ktery z techto tri trhu ( YM,ER2,ES ) ma vetsi vahu. Jestli kdyz jsou tyto trhy ve vzajemne nerovnovaze, napr. trh YM je nize nez trh ES tak, ktery z nich ma tendenci "pritahnout" jiny trh svym smerem. Jestli napr. YM se priblizi k chovani ES a nebo naopak ES e spise prizpusoby YM. A nebo jsou vsechny tri zminovane trhy plne rovnocenne a "priblizuji" se k sobe stejnou silou??
Diky za odpovedi a snad jsem se dobre vyjadril.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

takze tady je jasne videt, ze je jedno jakou hodnotu ma akcie urcite firmy dle nejakeho "zdravi" dane spolecnosti, protoze dav se proste ridi vyvojem ceny na "obrazovce". Jak jinak si lze vysvetlit, ze akciovy index 30-ti "nejsilnejsich" spolecnosti ma velice podobny prubeh jako akciovy index 2000 malych firem? :)

Preji hodne uspechu
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj Pavle,

obchodování s přihlédnutím k TDW a TDM uvádí Williams jako jednu z možných výhod. Těch dat bude značně moc, kdybych to vše vypisoval do Excelu, třeba za 5 let, zabere to příliš času. Trade Navigator najdu kde, prosím?

Začal jsem používat platformu XTB...

Příjemný den a děkuji.

Ondřej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíme všechny obchodníky. Jsme začínající tradeři obchodující E – mini Russell 2000 přes IB. V live obchodování se pohybujeme cca 2 měsíce. Rádi bychom znali vaše jak pozitivní, tak i negativní názory a reakce na naše obchody ( viz. přiložené obrázky ). Jelikož jsme úplní „samorosti“ , tak by jsme rádi znali názor od někoho zkušeného, který se pohybuje v obchodě několik let. Předem děkujeme za reakce…

5735

5736

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, včera od 19:30 to byla na ER2 trochu divočina, místy to skákalo nahoru dolů po 150$ v řádu sekund a u jednoho obchodu viz graf. se mi nevyplnil PT. Cena se na okamžik dostala o 0,7 b nad můj PT a vrátila se dolů. Je to normální? Můžu tomu s fixním PT nějak zabránit? Tomáš

5750

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...