Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

yax

dik za info. Taky mi v backtestu vychazel nejlip pevny PT, pze FESX ma jiny charakter nez TF. Mozna se budes i nudit kdyz si zvyklej na rychlost TFka :)
I kdyz si ten upraveny pattern 2V pekne popsal tak si to moc nedokazu predstavit. Kdyz budes mit cas tak budu vdecny za nejaky screenshot.
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak prikladam nejake priklady. Upozornil me na to lapaz, tak jsem si toho zacal vsimat a stal se s toho muj oblibeny pattern. Jinak rychlosti jsem si uzil az az, ted chci mit klidny zivot. A navic TF budu stale obchodovat, ted resim jestli celou posledni hodinu nebo jenom pul hodinu az do konce srpna a pak se uvidi co bude dal. Lada

8841

8842

8843

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a jeste jsem nasel ten puvodni od lapaze i s jeho popisem. Jinak co se tyka 2v, tak jedina podminka je ze pro buy musi byt nad nulovou linkou a jestli je CCI14 v extremu nebo ne, tak to uz neresim. Co je ale dulezite, aby korekce na cenovem grafu moc nepresahovala - napr. pro buy, aby low korekce nebylo moc ticku pod high posledni korekce do downtrendu - idealni to je, kdyz sedi na +/-1 tick, ale vetsinou nic neni idealni. a omlouvam se za obrazky, ktere jsou vetsinou z trhu TF, ale jeden FESX tam mam. Lada

8844

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To hiker:
Myslel jsem na tebe jestli si toho "protitrendu" do trendu všimneš. Nevím jestli máš taky puštěný vyšší TF. Jestli ne, tak vřele doporučuju, když je opravdu pěkný signál tak ho uvidíš i na vyšším TF a pak můžeš vstoupit na nižším. Určitě ti utečou nějaký signály co jdou vidět jenom na nižším TF, ale tím bych se netrápil. U mě pomáhá 10 min TF jak mojí psychice tak hlavně mému účtu. Obchodů je míň, ale přijdou mně "jistější".

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všetci, po nejakej dobe bez obchodovania prikladám moj dnešný obchod. Začínam si postupne uvedomovať čo tu píšu Tomáš i Gladiator, že je potrebné účet zhodnocovať postupne a klásť si radšej malé ciele a tie plniť, ako čakať na veľké zárezy na pažbe, ktoré prídu, ale len občas. Takže dnes zatial +110.

8855

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, dnešní dopoledne se FESX trošku rozjelo a já byl u toho. :) Přikládám svůj screen, vydělal jsem necelých 200,- €. Viz šipky, po 60 eurech jsem dostal pocit, že už to bude končit, tak jsem vyskočil, ale za chvíli jsem opět nasednul do "výtahu" a nechal se vyvést do vyššího patra......:) Ať se daří! Jirka

8859

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, tak se divam, ze dneska jsme vsichni zobchodovali stejny pohyb. Ja 2 obchody. 1. 0/v do downtrendu - sice proti drobne S/R, ale prostor na posunuti SL na BE byl, kdyby se trh odrazil od S/R. Bohuzel prisla jeste jedna vetsi korekce a tak jsem skoncil na SL 50 EUR. 2. Moje varianta prurazu - s rostoucim volume jsem dal limitni prikaz 1 tick nad hranici, kde se odrazela cena a po prurazu se trh rozjel nahoru. Lada

8862

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kamarádi,

chci vás požádat o pomoc, jestli budete tak hodní a poradíte.

Nemohu na internetu sehnat nějaké informace o "našem" FESX. Třeba, kdy bude zavřená burza, kdy a jaké info se budou vyhlašovat a atd.

já používám toto: mam.econoday.com/byweek.asp?cust=mam , ale týká se to především USA.

Děkuji předem :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...