Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman06 Posledni dobou nemam moc casu na trhy. Jen pro zajimavost, jak bych to pravdepodobne zobchodoval ja. 1. po CG bych sel long na dvojtym Rh, kdybych nevstoupil na 1. Rh, tak urcite na druhem. Tve Rh bylo jiz 3. Celkem tedy tri Rh a bez vyrazneho pohybu, dle meho nazoru se nedal na tretim rh ocekavat vyraznejsi pohyb. 2. prvni prorazeni CG jako RRh (3) navic podporena 123 v ramci CG. Dalo by se uvazovat o vstupu na long, ale spise ne. 3. Entry na druhem prorazeni CG (TR), navic podporene DB (support) a od ni formaci 123 - urcite long na druhem prorazeni, ne-li drive. 4. Na prorazeni dolni hrany TR, ktera byla pekne otestovana, zde muselo zakonite byt dostatecne momentum na short 5. dle meho nazoru nejhezci obchod. opet pekne otestovana dolni hrana CG (TR) = dostatecne momentum. Navic vsup po pekne korekci k EMA jako prorazeni Rh(2), ale hlavne TTE velkeho TR (svetlemodra barva) 6. Muj posledni (tvuj druhy) obchod: na prorazeni Rh bych short urcite nesel. Flip pekny, ale po dlouhem pohybu dva Rh za sebou, to se mi nelibi, ale za zvazeni urcite stoji vstoupit na 123 (plus minus) jako TTE tohoto Rh 7. Tento obchod jsem nevyznacil, ale libi se mi hezka moznost jit short na posledni carce grafu. Je to jen muj pohled na trh.

13558

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...