Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Majkll,

perfektne screeny a vdaka aj za inspirujuce komentare. Ja osobne by som asi uvazoval este dalsim sposobom. Nechal by som cenu ist na 9580, teda tesne pred aktualne low dna. Trh dnes dost vyrazne padal, fundamenty boli zle a predtym uz dve vacsie korekcie opatovne dosiahli svoje dno, takze by som tomu nechal vacsi priestor.
Ak by som bol v trhu napr. s 2 kontraktmi, tak prvy by som zlikvidoval podla Mfe a druhy by som pustal na low dna a tam zobral zisk. Necakal by som uz na prerazenie low.
Moznosti je vela a raz je spravna jedna inokedy druha, ale myslim, ze kazdy zisk je dobry, aj tak z trhu nikdy nedostanem maximum :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asklepios:

to je právě ta zrádná chamtivost..přesně jak je to popsané v těch screenech..po bitvě to vypadá naprosto jasně, že sme mohli posadit pohodlně příkaz na low dne..ale to v živém trhu člověk neví..a jak jsem psal, já sem šel pro větší jistotu s tím, že jsem zohledňoval, jak dlouho už trh jede v utrženém trendu a jak je velký..ale stejně je pointa ta, že to vůbec nebylo málo, protože to byl plný PT..takže je to naprosto vpořádku...představ si, že bys to posadil na low dne o ono to udělalo pohyb jen pro ten plný PT a pak se to otočilo a tys byl venku na SL či BE...hm?

ono je potřeba to brát komplexně..samozřejmě, že se tu nabízel extra bonusový profit, který by příjemně vydělal..ale i tak ten obchod měl RRR kolem 1:4, což je z mého pohledu naprosto ok..

co se týče 9580, tak to je další logický target v řadě, raději 9581..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Klepetr:

krátkodobé, ani dlouhodobé předpovědi mě nezajímají, protože jsou vždy 50/50....pana, nebo orel? co padne příští týden touhle dobou, pokud budeme neustále házet??

..to nejdůležitější, co potřebuju vědět je, že nikdy nikdo nedokáže na 100% určit, co trh udělá dál..trh může být jak beránek, může jít přesně podle tebou určených S/R, může to vycházet jak pomásle a jakmile se teda už rozhodněš vstoupit long, tak přijde znova 6.5.2010 ( www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/ctvrtek06052010.html ) ....

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Říkala jsem si, kdy přijde pocit frustrace a neschopnosti. Je tady. Dneska jsem správne vzala 2x signál, cítila jsem, že se trh hodně vrací ale jde mým směrem, tak jsem zvolnila SL ze 100 na 150 dolarů. Výsledek je 2x SL ale trhy jdou mým směrem. Vím, je to prostě jen 2x SL, ale fakt mě to štve, cítím takovou nespravedlnost.. podmínenou tím, že jsem se dnes dověděla, že musím zítra do práce zaskakovat za někoho, koho práci ani pořádně neznám...
Každopádně pokračuji až do 18:00 dle OP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petro NIKDY nezvysuj svuj zakladni SL to je uplne k nicemu a jenom ti to prida frustraci - kdyz ti to nahodou vyjde tak jsi nedodrzela svuj plan a kdyz to nevyjde tak mas o 50 usd vetsi ztratu takze v obou pripadech je to spatne... a na nejaky cit se uplne vykasli, prave ti prodelavajici vetsinou obchoduji podle citu tak kdyz nebudes citit nic tak budes ve vyhode (tu)

Ja dnes vubec nic dokonce jsem ani nevypotreboval vsech 6 obchodu ktere jsem si dal pro tento tyden za limit takze jsem spokojeny... tento tyden +590 na NQ... a ted s velkym respektem na dalsi dny abych si ty zisky uchoval :) tak pekny prodlouzeny vikend v pondeli je svatek kdyby to nekdo prehledl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR,

jestli máte pocity, které popisujete, nejste připravená na realný trading. Jak můžete pociťovat nespravedlnost, flustraci a neschopnost když nevíte, co udělá trh? Copak dokážete jeho pohyb nějak ovlivnit? V tradingu se soustřeďte jen na to, abyste udělala ve, co máte v plánu. Ostatní záležitosti Vám konzistentní peníze nepřinesou.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tridis: Děkuji za reakci, určitě máte pravdu a se vším souhlasím. Proto jedu pořád papertrading, do reálného obchodování se opravdu nepouštím, právě proto, že mám pořád "výpadky". Hodně dnů je již stabilních (co se pocitů týče), ale někdy se to ještě zvrtne a nechám se rozhodit. Pokud se to děje na papertradingu, tak to určitě ješte na reál není, ale snad se tam taky dopracuji. Ať se daří (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...