Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Asi vas nastvem s tou IMA, ale na vedlajsom monitore mi idu pralerne TF ES NQ a YM. Periferne som zbadal ako sa vsetky tri indexy prepadli o 16:07 okrem TF. Umiestnil som LIM pod sucsany DB a LOD a behom 10 sekund bol limit zexekuovany, behom 120 sekund som vystupil na 2.1 zisku, pretoze dalsi pohyb bol vo hviezdach (keby som podrzal, bolo by tam 6 bodov zisku).

Od vtedy co vysiel clanok na financnikoch na IMA, sledujem 4 indexy paralerne a normalne si myslim ze ich viem chrakterizovat pre svoje obchodovanie a priradit im tak dolezitost.

ES - ma najvacsi v0plyv na TF, ak sa hybe ES TF ho skoro s istotou bude nasledovat
YM - ma najvacsi vplyv na vsetky indexy, ak sa hybe YM, hybe sa vsetko. Naopak, YM sa hybe ako posledny z indexov.
NQ - tak to je tzv. 'nadrzany' index prave on je najviac volatilny a ako prvy reaguje na pohyby v trhu.

TF - je vysledny index ktory obchodujem.

IMA je ako uz niekto napisal, ako je jeho uzivatel a co si z toho dokaze vziat. Moze to miast ale aj pomoct, aj ked netusim preco mal dnes TF index meskanie cca 20-30 sekund oproti ostatnym indexom.

Inak si myslim ze ten uvodny pad o 16:07 sposobili zelene cisla na forexfaktory, ale kludne sa mozem mylit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZOLLINO

je to jen dobre, pokud ti to sedi a mas na tom zalozeny OS , je to v poradku, pro me zatim signal nenastal, pruraz low premarketu neobchoduji a pri korekci uvodniho pohybu take signal nenastal, odfiltroval jsem dle trendlinky , zatim cekam jestli se zmeni kratkodobej trend a polezeme do longu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja dnes mel vstupy dva. 1. 16:26 s vystupem na BE+1 2. 17:35 s targetem 210USD to Tet40 zkousim se zakreslovat trend line podobne jako ty, ale dnes jsem udelal chybu pred kterou varujes a to ze jsem si linku prekreslil (viz screen.) a dopadlo to jak to dopadlo. Mas nejake konkretni podminky podle kterych linku vykreslujes? Diky Jinak zitra si jedu zalyzovat takze preji hodne stesti a pozor - v 14:30 se vyhlasuje nezamestnanost v USA...

15279

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky182

koukam na ten tvuj screen a prijde me ze jedina chyba je ze mas dle me moc maly SL na 2 min. graf , navic oba SL umistene na docela nelogickem miste, urcite bych ho dal spise nad formaci, jen takovej postreh, dneska zajimava struktura seance, takove zajimave pohyby , plizivy trend, zadna korekce ani poradnej swing dlouho jsem nevidel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dneska nic. Ty vstupy, které jsem tu dneska u některých viděl ani trošku nechápu :).

Tomassc: Já jsem taky dlouho dumal jak si zakreslovat korekce a nakonec jsem si do OP stanovil toto pravidlo(long příklad):
1. CCI50 uzavře před korekcí alespoň jednou nad 100
2. Během korekce čekám až CCI50 vrátí a uzavře v oblasti 0-100 nebo se cena dotkne EMA34.
3. Spojím nejvyšší HIGH s nejvíc vyčnívajícím HIGH korekce tak, aby žádná svíčka(HIGH) čáru nekřížila.

Ale ani to mi nezabránilo aby tohle pravidlo v live neporušil :/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...