Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

ahoj všetkým.

Dúfam že sa to bude do tohoto vlákna hodiť mám otázku ohľadom SL konkrétne tipov na jeho umiestnenie. Testujem OS ktorý je založený na prieraze swingov (Ideálne by bolo dávať SL pod swing ale to je často príliš daleko. Momentálne používam fixný SL ale tam ma kope psychika rád by som otestoval niečo logickejšie čo sa prispôsobí aj VOL trhu. Ak by ste mi poskytli nejaké typy bol by som vďačný.

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 kahiros: toto mam zo strany 166

"
můj pre-market filtr je velice jednoduchý-sleduji cenové rozpětí trhu od zavření trhu z předešlého dne do open dalšího dne a pokud je rozpětí menší než určité cenové rozpětí,tak si troufám říci,že z 90% následuje den jako včera (teď nemám v hlavě přesnou statistiku,ale tuším že jen 2x během posledních 2 let se trh někam rozjel a po zbytek byl v chopu)."

nechapem len slovnemu spojeniu "urcite cenove rozpeti", ake to je toto urcite/typicke cenove rozpatie? alebo ako sa k nemu dopocitam? Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 iigis:

Prilis obecna otazka. Nehovoris o tf, ani o jaky trh se jedna. Napr. swing na TFku muze znamenat i 300 $, jinde je to mene. Jestli chces skutecne obchodovat BO Swing s "malym" SL, mel bys jednak pouzit nizsi tf, tomu prizpusobit i PT a mit po ruce nastroj, ktery ti rekne, s jakou pravdepodobnosti pujde o BO a nebo jestli dojde k odrza.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 iigis:

Chtel si rict 12 ticku neboli 3 body alias 60$ ? No tak to neni zas tak velky SL na NQ, ale na 3 min tf se do nej imho vlezes malokdy. Vezmeme-li v uvahu jistou neuroticnost NQ a fakt, ze vytvari-li se swingy, jde s tim ruku v ruce zvysene volume a zvysena volatilita, tak je to dost na hrane. Navic "nad swing" dava SL kde kdo, takze zase problem. Zpusob jak vstupovat bezpecneji je jednak na toto BO spekulovat na zaklade dalsi informace (jak jsem psal), tudiz vstupovat mnohem driv nez na BO, ten jen doda momentum a tebe posune minimalne na BE, zaroven budes mit luxusne umisteny SL, a nebo snizit tf na tebou akceptovatelnou rychlost, kde si se SL 60 vystacis. Kazdopadne zapremyslej proc vstupovat na BO kdyz muzes vstoupit na obratu apod. Zkus nastudovat Rosse a jeho TTE.

2 lordberry:

Jako ze to zije, nebo je to mrtvy ? Ja obchoduji Evropu a uz mam po praci, odjizdel jsem a nesedim u komplu, akorat mne zajima reakce na ten fund v 14:30...

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...