Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tet40:

Prvy nieje SL je to len vystup s malym Loss. Kedze to bola "chyba", chvilu som pockal ale trh nesiel hned mojim smerom tak som radsej isiel prec. Druhy plny SL je podla MAE/MFE funguje vyborne, ale dnes ma to vyhodilo ani som zmurnut nestihol, len to vyletelo a bolo, stava sa. Inak uz som dlho nevidel takuto 3jitu formaciu 0/V vacsinou su len 2.

btw ak by prvy vztup bol podla pravidiel teda ak by ta vztupna candle nebola overlapping and normalna (sa zmenila v poslednej sekunde) tak SL by bol nad HI tym padom by som nebol vyhodeny vobec, to by sme sa ale museli hrat keby bolo keby..
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cauko som začiatočnik zbúchal som ten manuálza 2dni a celkom tomu chápem. Myslím že to nemôže byť až také ťažke sa stať aspon priemerným traderom premna kedže psychiku mam dobru pretože hrám profesionálne poker a v pokri máte tiež swingy a nevadi mi prehrávať stovky dolarov ked viem že v longrune budem v pluse ked mam dobre zvolenu strategiu a tiež sa tam použiva BRM bankroll managment a je to podobne tomu tu. Dnes som skusil nainstalovať prveho brokera čo mi ujo google vyhodil a najviac sa mi zatial páčia strategie toto že "Moving Avarage" to je tušim v tom manualy napisane ako kluzave dačo a potom double top/ bottom ale to som ešte nevyužil. Skusil som si dnes spraviť rozbor 5minutoveho grafu SOYMEAL tak skúste sa nato pozreť. Ďakujem

Link na graf kedže nahravanie mi blblo img573.imageshack.us/img573/4249/soysoilsdc.gif

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:
na 5´silý průraz LOD, narostlo VOL, na 786 silná S/R tudiž prostor aspoň pro 200;
na 1´ malá zelená nádech a spekuloval jsem, že když bude trh silnej a půjde dál na jih, tak když dám LIM 4 ticky pod korekci malou zelenou, tak to hravě smete a dorazí k s/r. Na CCI jsem v tomto případě nebral ohled;
tak jsem se na to díval v daný okamžik.

v globále jsem se chtěl svézt a čekal jsem kde naskočit = amatersky přístup, byl porušen plán-lepší je věčší zahuštění CG aspoň 3svíčky atd, nechal jsem se strhnout,
proto píši, že mám z toho špatný pocit.
Je furt co zlepšovat , zjistil jsem že jsme na obchodování taky 2 já a mé druhé já, a ten druhej chodí občas ke mně na návštěvu a vnucuje mi takové reakce, no když to porovnávam s uplnýma začátky ,tak ty návštěvy ten druhej omezuje.
Jak psali kluci, že se u trhu člověk víc spozná, co je zač, tak na tom něco bude.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to downswingman:
klobouk dolů, no nebuďte do toho tak hrr jestli můžu poradit ,vůbec to není tak jednoduché jak to vypadá a z toho screnu Vám asi nikdo nic nezanalizuje. Aspoň já tam nic nevidím a ani bych si netroufnul i když jsem jich už pár viděl. A psycho příde taky. Nic ve zlém. ;) to není poker

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Tet40: predem se omlouvam za muj mozna zacatecnicky doraz ale proc si u druheho obchodu nezakrelil linku takto? (viz. screen) Tento filtr trendove linky se mi moc libi, protoze obchoduji jenom do trendu a hodne casto skacu do signalu ktere uz nemaji silu ap. Bohuzel si linku ne vzdycky dobre zakreslim a pak to dopada jako dnes (screen 2) (td) Diky za radu

15288

15289

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to downswingman:

doufam ze ti ten optiimismus vydrzi :) Hodne stesti, ale je pravda ze jsme vsichni zazili hodne nadsencu jako ty pro ktere bylo vsechno v pohode a bez problemu a za mesic skoncili po prvnich prekazkach a neuspesich. Tak se nediv klukum za jejich vecne pripominky ktere maji ze zkusenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...