Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Jinak proc to tak je uplne netusim ale kdyz jsem hledal neco co me odfiltruje spatne odrazy tak me napadla tato myslenka a po velkem testu asi 2500 swingu me vyslo asi 95:5 ze prvotni bary jsou to prave orechove, napada me ze jsou to bud pokracuji trendlinky z vyssich TF nebo prubeh od scalperu na malych tf, kazdopadne eliminace ztratovych vstupu vzrostla o vice jak 80% , proto take v trhu nic nelovim a obchoduju pouze tyto korekce protoze mam velke % win , ztrata vetsinou nastava ze trh udela pouze maly pohyb ale to jsem se zase snazil vyresit rychlym posunem na BE, leden byl celkove dobrej mesic a dobre citelnej % dobrych vstupu jsem mel prez 80%, spise jsem se potykal s velikosti PT jelikoz swingy byly casto jen kolem 150usd

15291

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

downswingman:

já se omlouvám, ale vážně jsem si myslel že je to vtip, protože třeba já osobně jsem nejdřív několik týdnů studoval všechno co mi přišlo pod ruku než jsem se tu zaregistroval. Rozhodně jsem se nechtěl posmívat. Takže s chutí do toho a půl je hotovo :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Downswing:

Nemysli si, že psychika v pokru je stejná jako u tradingu, ačkoliv může mít společné atributy, jako např. disciplína. To, že si myslíš, že se můžeš stát alespoň průměrným traderem a že to není tak těžké jsou silná slova po jednom dnu testování. Budeš se tomu muset věnovat nějaký ten pátek, aby jsi začal být alespoň částečně úspěšný (viz. včerejší článek).

Jinak je asi zbytečný sem dávat grafy sojových bobů, které tady pravděpodobně nikdo neobchoduje. Pokud chceš názor na graf, tak v tomto vlákně lidé nejvíce obchodují US akciové indexy, ale dokud nebudeš mít alepsoň nějakou strategii, tak je zbytečné grafy vůbec komentovat. Doporučuju pročíst články na finančníkovi, dát všemu čas a zatím chování trhů jenom pozorovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40:
prosim Vas, kdyz se objevil signal po splneni danych podminek, tak ten impuls pro vstup je:
a) u linky , abych se dostal se SL 100 do log zony
b) nebu musí trh protnout linku - což je někdy daleko od log zony a davam LIM prikaz a cekam zda se trh vrati pro vyplneni prikazu , coz kdyz se nestane tak zamrzi no s tym se musi pocitat samozrejme

Jak toj e jen tak pro zajimavost, resite to spis Market v te rychlosti, nebo spis u toho systemu pouzivate LIMIT?
díky predem za ochotu se podelit , trochu mi pripominate svym pristupem Libice z vlakna o klouzavých prumerech a MACD (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Downswing:

Myslim ze studena sprcha prijde hodne rychle a to pocatecni nadseni vystridaji uplne jine pocity.
Rozdil mezi pokerem a tradingem je propastny , ikdyz neco spolecneho samozrejme maji.
Osobne se ani neszivam se statistikou z posledniho clanku, myslim ze realne je zacit profitovat po 3 letech a prechod na full time cca 3-5 let, ono dokud to clovek nezkusi tak neveri ale postupne zacne chapat proc to vsichni zde pisi.
Ten prubeh kdy trader hleda system a skace ze systemu na system az nakonec zjisti ze jen to co si vytvori sam presne na miru sve osoby mu sedi , skutecne trva minimalne 2 roky , o tom jsem plne presvedcen, o boji s egem a psychikou ani nemluvim , prez to se prenese jen skutecne mizive procento traderu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...