Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Danko:

diagonála je jenom moje geometrické označení "trendové linky"..tj. jednoho z nejzákladnějších nástrojů technické analýzy..na rozdíl od řady autorů knih, ale já osobně zakresluju tyto dlouhodobé diagonály co nejpřesněji na extrémy (vrcholy/dna trhu), ne do jakýchsi smyšlených zahuštěných oblastí u extrémů..

Rogi:

jestli myslíš ten 1min tf, tak tě klame zdání..já to kvůli screenu přepnul z 5min tf na 1min tf, tak je to takové zpláclé..normálně tam je průměr kolem 200/min, což je sice slabší, ale do nuly to má daleko :) jinak data mám od Zen-Fire, takže o kvalitu bych se nebál...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll,

aj som si myslel, ze to su trend lines, este ak by si bol ochotny a mal k tomu nejaky "navod na pouzitie", pretoze to vyzera zaujimavo, no nejako som sa tu na financnikovi nedopatral k zdroju (mozno som zle hladal). Kazdopadne ak by ta to neobtazovalo a mal by si nieco k tomu, bol by som ti vdacny.

Dan,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogi ... jestli ten chop nebude mozna tim, ze je dnes FOMC a dalsi reporty ;) ... ja jsem z toho duvodu udelal hned obchod po open v 15.35 do shortu s mensim PT nez obvykle a jeste jsem stihnul jeden na rope pred open indexu ... dal jsem se uz ani nesnazil
... vis, ze byl 1 min pred tvym 2. vstupen report?? ... ty musis mit nervy ze zeleza, kdyz drzis tu 2.pozici tak dlouho ;)
happy trading
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to berry:
ty kluku, ty prvni dva vstupy mame skoro stejnak a ten 3. jsem prosvih, ale mnel jsem tam LIM nevyplnen

to pajus:
no to byla nahoda totiz ten 3U a fales v globale ma (dle mne) uplatneni i v TR ktera se odehrava nekde u silne S/R a tak pod. trh prorazi urcite cenove rozpeti pak se udela korekce logika je nastoupit za dobrou cenu a pokracovat ve smeru prurazu, ale trh jede zpatky prudce do 3U neba TR a tam byvaji dobre prilezitosti k obchod na druhou stranu= trh se spletl a vali opacne.
Jinak bych dopad jak berry, ale posunul jsem SL zpet a pak jsem ho dal az pod vytvoreni dalsi korekce a nebyla to druha pozice, ale vstup po reportu aby jsme se pochopili, ja jedu zatim furt jeden usmolenej kontrakt . :)
zdarec at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury Napsal:
-------------------------------------------------------
> úrokové míry beze změn (velmi nízké 0.25%) nejméně
> do roku 2014, tržní reakce velmi pozitivní


AMERICAN DREAM 4EVER! ;)
Tak a teď je tah zase na Evropě, nejjednodušší bude aby opět zaťukal u dveří jednoho z jejich hříšníků pán v kravatě od Moody's nebo Fitch a můžeme přejít k dalšímu tahu, atd. atd.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...