Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

pro mě volume taky není důležitý, ale u mě byl právě hlavní problém v tom, že mi chyběly kousky svíček, takže jsem musel pořád reloadovat a nebo platit datafeed od IQfeed (jenže to už mi pak běžel program od IQfeed, TWS a Ninja...). Zbytečný luxus. Jinak když jsem projížděl žebříčky brokerů, tak IB v první desítce nebylo a Rosenthal Collins Group za ním bylo v závěsu, takže obavy z kvality jsou zbytečné..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Brokerův business není vám poskytovat kvalitní data, to je zbytečný náklad na infrastrukturu.

IB má obrovskou kapitalizaci a velké množství různorodých klientů, lepší klienti mají lepší support. Retailoví klientíci s účtama kolem 10.000 USD ... tam je třeba jen udržovat dostatečné nízké retenční procento, tzn. nikdo se kvůli vašemu dotazu hned nepřetrhne.

I přesto má IB spoustu výhod, relativně nízké komisní náklady, multiplatformní, jednoduché API pro automatizaci, dlouhodobější pozice můžu jednoduše zavřít přes smartphone, atd.

LONG ES @1305.25 ale dívat se na ten trade je jak pozorovat schnoucí barvu, balím to a jdu domu. Hezký víkend vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte:

Dlhšie ma trápi myšlienka využitia RB, dávno som čítal článok o vhodných nastaveniach na ES a podobne no neviem si spomenúť kde to bolo. používam na eure 5rb ale toto nastavenie som dal len z fleku a nemám to nijak opdostatnené ak vie niekto o článkoch alebo ak je schopný mi to troška objasniť budem mu vdačný :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis:
Jdeš na to úplně z opačného konce, timeframe si musíš zkoušet a volit na základě vlastních potřeb a dle toho jaký detail trhu chceš vidět. Co máš z toho, že Franta používá 5 range a Fero používá 0.5 Renko bary, když si sám neuděláš tu práci a ani nevíš proč je tam máš? Řada lidí považuje 5min za silný timeframe. Znamená to ale, že je vhodný i pro tebe??

Dokážu si představit, že range bary využívá spousta lidí pro eliminaci tržního šumu, zjednodušení exekuce často ve spojení s momentovými indikátory. Sám musíš ale vědet, proč to používáš takhle, používat něčí jiné nastavení je cesta do pekla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pajus kucera a rogi: osobne Mirus neznam a nemam s nima zkusenost, ale slysel jsem vice mene jen chvalu na ne... ja jedu pres AMP futures (data od CQG), intraday marginy na US indexy 500 USD, komise kolem 4,83 USD za obchod... s daty zatim zadny problem nebyl, podpora je vyborna, dokonce je tam slovensky broker (Miro Sabo), co ma nastarosti cesko-slovenskou klientelu... nemuzu rict pul slova proti :) vzdy, kdyz jsem potreboval poradit nebo se jen na neco ptal, odpoved prisla do druheho dne (mailem) nebo do par minut (pres US den na skypu)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec lidi, dnes se nediskutuje??? :) to byl dnes den darilo se nekomu? PMK silnej TR po open pruraz dolu,cekal jsem na korekci zadal prikaz a nastesti mne to nevzalo. Pak zas pruraz TR up cca 2 up cca 20´korekce,cg,chop pak zas presun ceny up o 2 body zas cca 20´korekce a po 3. to same. Byla tam zajimava situace jak jsem se o tom bavili s majkllem, no to jen sleduji na jeho doporuceni, ale byt v + tak u te trend line to risknu prikladam i 60´graf pro lepsi ukazku zakresleni DIAGONALY. HEZKEJ VEČER

18463

18464

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...