Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mě se nějak nezdá, že by bylo volume nějak zásadně větší než v jiné dny (viz screenshot s ES). Do otevřené US převládal na trzích optimismus, včerejší EU-summit dal další, při pohledu do grafů krátkodobý, impuls prověřit resistance na eurusd 1.3200. Tam se dalo očekávat, že se bude lámat chleba!! Makrodata z USA vyšla dost negativní a tak nezbývalo než prodávat. Od 15:30 se začal i čistě technicky eurusd "lámat" dolu (MACD směřující na jih, i EMAs překřížení ve směru short). Takže doteď neřekl bych nic zvláštního. Kdoví kam až to ale spadne, po včerejšku tu máte druhý pokus o uzavření pod 1300, a to by rozhodně nebyl dobrý signál pro býky!! ;)

18589

18590

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

chlapi, chcel by som sa vas opytat, ci mate niekto nejaky trik, pripadne by ste mi vedeli poradit ako odfiltrovat taketo vstupy ako je na prilozenom obrazku. Obchod bol pred chvilou, live, trh 6E, 4RB. Po dlhom down som spekuloval na obrat, nakolko pred mojim vstupom sa uz jeden DB na low dna vytvoril, bolo to aj blizko low z predosleho dna (cervena linka). Uplne sa mi "nepacila" ta situacia, tak som este pockal, nakoniec trh prekonal vcerajsie low, vytvoril nove a zamieril nahor, tak som cakal na korekciu, ked prisla v podobe double bottom na novo vytvorenom low tak som sa rozhodol vstupovat, no ako z obrazku vyplyva, nevyslo to. Viete mi niekto povedat, ci by si dalo nejako odfilttrovat taketo vstupy, pripadne, co bolo v "neporiadku" na tomto vstupe? Dakujem pekne...pekne obchody dnes este prajem.

S pozdravom,
Dan,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Taraka: kdoví co se tam tedy dělo za podivnosti, asi by stálo za to se mrknout do volume footprintu, kdo a co "se tam rozdávalo za karty" :D Já od ledna na TFko po té změně podmínek od CME nekoukám, prozatím. Vystačím si s ESkem. Sledoval jste dnes někdo WTI? Tam se děly moc zajímavé věci. Cena vystřelila bez podpory fundamentu výrazně nahoru a dostala se nad 100$, prý chyba při zadávání příkazu na jednom z trading desku. No z grafu je nádherně vidět falešné prolomení trendline z vrcholů v posledním měsíci v oblasti 101$ a návrat ceny do klesajícího kanálu až k supportu na 98.50!! :)

18593

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Danko, forex sleduju tak po očku, ale ono je v těchto věcech téměř jedno, který instrument si vybereš. Bez ohledu na to jak jsi zvyklý obchodovat a jestli ti to konsistentně funguje, z mého pohledu to takhle prostě končí, když člověk chytá dno a spekuluje na odraz od DB. Nemá smysl se nad tím nijak rmoutit, někdy to vyjde někdy ne. Na můj vkus jsi tam ale skočil příliš brzy. Na vyšším timeframe MACD rozhodně nesignalizuje změnu trendu, a to ani na 5min timeframe. Zpozornil bych nejdřív až od 18:15, ale jednotlivé EMY jsou až přílis rozhozený od sebe a cena bude mít spíš tendenci korigovat sem a tam. Jedině že by přišla nějaká čístá rána z nebe v podobě nějakého zásadního prohlášení, pak není proč korigovat :)

18595

18596

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dilinger,

vacsinou tieto obraty na HOD, LOD zachytim, no niekedy ked to takto vyjde ako teraz, tak ma to nejako rozhodi a snazim sa prist na to, ze kde je chyba. Napr. hned po po mojom vstupe a zasiahnuti SL vzniklo 2b reversal a odrazilo sa to, cize presne tieto situacie, kedy sa z double bottom (hned po vstupe) stane 2b reversal (tym padom ma to vyhodi so stratou, nakolko nechcem riskovat, ze ci sa to odrazi, alebo bude pokracovat v trende) ma velmi frustruju a hladam nejaky "tip" ako prist na to, ci sa to da naucit zachytit, alebo nie, ale inac dakujem za odpoved.

Dan,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes bude mat so mna broker velku radost.
Urobil som krasne 2 obchody a potom som celu dobu od 18:06 do 19:24 spekuloval na pokracovaniu short. Vsetko bolo podla planu, ale urobil som 8 vstupov a vsetky 8 vstupy boli stratove, cize dokopy 10 vstupov. Cize vlastne to co som tymi 2 ziskal, som tymi 8mimi stratil a este o -50 USD viac.
Zamrzelo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...