Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

ahoj stranger, každému omamného trejdařského vínka jak je libo, ale na můj vkus být až tak netrpělivý a během 1h20m 8x vstoupit, tak to bych psychicky nedal. Jestli v tom vidíš nějaký smysl, nechci tě samozřejmě od toho odrazovat, ale pokud máš takhle opravdu nastavený plán podobných rychlých vstupů, nevím nevím....zkus si to zjednodušit, určitě nějaký "filter" časem najdeš!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

po technickej stranke OP to bolo okej, ale po psychickej stranke mojej to ok nebolo, to nevedel som prestat ked som videl ze stale je to podla OP. Nebolo to spravne.
Bola za tym nedisciplina, pretoze v OP mam aj jasne definovane ze po 2 stratach za sebou si davam hodinu pauzu, ale toto som ignoroval a to ma stalo peniaze! Keby som si neignoroval pauzu tak je vsetko okej.
Vzdy sa je co ucit. Zrejme tie pauzy nebudu len tak od veci a musim ich vyuzivat, na zaklade niecoho ich v tom OP mam a nesu tam len tak ledabolo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

někdy je fakt lepší od toho vypadnout, pokud tvůj OP dokáže produkovat tolik signálů ke vstupu a přijde den, kdy tě to vyhodí během chvilky po vstupu.Trh ti nikam neuteče...bude tu dál i zítra, pozítří,atd. :)
Drž se a ať se daří.
Jsem zvědavej kde dnes uzavřeme na ESku. Pohyby nahoru jsou docela rychle rozprodány.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já šel po reportech na ESku do shortu na 1314,50 a vystupoval na 1309,50.
A jinak jak jsem vkládal dnes těch pár screenshotů, povedl se mi zobchodovat ten falešný pohyb na ropě a 15:25 jsem šel na 101,04 short a držel až do 17:10, kde jsem na 99,03 zavřel. Ropa je ale až moc divoká, na tu je potřeba víc nafundovat účet a ještě se spoustu věcí naučit, nakoukat. Jednou bych ji ale rád obchodoval, proto se ji věnuju a pravidelně sleduji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger: a statisticky se ti vyplácí toliko obchodovati? Já mám stanoveno 1 obchod denně. Dokud nebudu konzistentně profitabilní s tímto, tak mám s dalšími obchody holt smůlu - ani jeden navíc :) Pokud mám nějaký edge, tak by měl stačit i ten jeden obchod. Už 2 ztrátové obchody je pro mě jasné znamení, že tady něco nehraje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger: dnes jsi psal že: "Já od ledna na TFko po té změně podmínek od CME nekoukám" Chtěl jsem se zeptat jak se změnily podmínky pro obchodování na TF?? Vím, že mi nějaká informace ohledně toho koncem roku přišla do mailu, ale nevěnoval jsem tomu pozornost a dnes vidím, že o tom píšeš, tak se ptám aby mi něco důležitého neuteklo, možná blbě, ale radši se zeptat, než být blbec napořád.
Díky H

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Klepíno, omlouvat se nemusíš, v pohodě. No od ledna CME zvýšila poplatek za poskytovaná data, takže v mém případě IB upozornil klienty, že pokud neudělají za kalendářní měsíc ani jeden obchod, bude jim účtován poplatek 75babek. Pokud alespoň jeden trade uděláš, poplatek bude jako dříve 1$. Plus samozřejmě to co tím jedním obchodem vyděláš či proděláš ;) Já do TFka zatím jít nechtěl, soustředím se na ESko, tak jsem tato data oželel.Jen tak skalpovat se mi prostě nechce :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak moje bilance za včerejšek a dnešek je:

live (otestovaný systém): včera nic, dnes -140 USD

SIM (aktuálně testovaný diskréční systém - odrazy a průrazy S/R): včera -360 USD dnes +140 USD :D


taaakže suma sumarum live pokračuju v drawdownu, co začal v prosinci a v SIM je zatim brzo na nejake zavery :)

přeju good luck všem :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Klepíno: TF obchoduju live a tohle info mi taky
> nějak uniklo... můj broker nic nezmiňoval,
> podmínky teda zůstavají stejné (v mém případě)
>
> to dillinger: dík za info :D


Ahoj, být tebou tak se mrknu jak se věci mají u tvého brokera. Předpokládám že to tedy není IB, kteří už na konci roku 2011 na tuto změnu v předstihu upozorňovali. Není to jejich rozhodnutí o navýšení poplatku, je to rozhodnutí CME!! Pokud u tvého brokera ke změně v účtování nedošlo, zřejmě nesou tyto poplatky za své klienty ze svého. Tomu se mi ale moc věřit nechce, tak se zkus poptat, hm? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...