Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lordberry:
asi tusim proc se rogi pta na volume, jestli se nepletu, tak ma data od Int.Brokers. Ja v posledni dobe strasne bojuju s jejich daty a porad u nich a v NT supportu zjistuju, kde je chyba. Vsichni od toho davaj ruce pryc (hlavne v IB) - bary sedej presne ale vol je spatny. Projel jsem spoustu prispevku na vsemoznejch forech ale nic. Ted mam 1 mesicni demo od Mirus Futures a na VOL se myslim muzu spolehnout - nejsou tam nekolikanasobny nenadaly narusty vol. jako u IB.
Jestli se muzu zeptat od koho mas data??
diky za kratkou odpoved.
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, je mi jasný, proč se ptá, protože to samé jsem řešil taky. Volume od IB je otřesný, mě mnohdy o tick ani neseděly svíčky samotné, což mě stálo stovky dolarů, když obchoduju breaky. Problém tam je, že jejich datafeed je 0,3 sekundy a ne tick, takže když to lítá, tak ty to nedostáváš a nevidíš :( Já založil před Vánoci účet u Mirusu a po pár obchodech u nich jsem IB definitivně zrušil a jsem převelice spokojený. Exekuce super, data vynikající. To, že nemám security card mě netrápí a že mi nedrží vazby pro SL a PT, tak to taky ne, protože za 2,5 roku jsem myslím výpadek při otevřené pozici nezažil a i kdyby, tak mám mobil a zavřu to ústně nebo se připojím přes přes onen mobilní telefon..

Na youtube je hezké video srovnávající data od Mirus, IB a CQG.. Výsledek snad ani nemusím psát..ale napíšu ho :) CQG a Mirus lítají tick po ticku, jako když výkonná grafárna renderuje 3D.. Za to IB funguje jako 2D na 486tce..

PS: já si např. platil data zvlášť k IB, jenže platit 100 usd měsíčně mi přišlo fakt zbytečný, když jsem u IB nenašel jedinou výhodu. IB má výhody pro ty z nás, kteří obchodují pozičně, akcie (z celého světa) apod.. pro obyčejný intraday tam žádnou výhodu nevidím..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ad data od IB)

řešením může být založit si účet u Mirus Futures (min. deposit tuším 2000 USD) a pořídit "multi-broker license" do NT...člověk se může napojit na Zen-Fire, ale obchodovat na účet IB jednoduše z jedné platformy...problémem je jedině nové zavedení poplatku za nečinnost u Mirusu (25USD/měsíc) - tomu se člověk vyhne, když nakliká 5 RT za měsíc, což není zase takový problém..ostatně i 25 USD měsíčně za kvalitní data je nulová položka...

PS. ale pokud vyloženě nejedu strategii, která je extrémně závislá na přesném volume, tak bych to moc neřešil...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

berry: ... bylo mi to celkem jasny, ze IB nemas a dobre jsem si tipoval na MF. Jelikoz stale vic potrebuju kvalitni vol, tak i presto, ze jsem strasna "konzerva", tak uz jsem nejspis dospel do stadia vyprdnout se na IB a vsechno prevest do MF. Je to otrava ale nic jinyho nezbyva.

majkll: doplacet si cca 450 $ za multibroker licenci a delat to takhle oklikou sice jde, ale zda se mi to dost nesikovny ... jo jo nase slavne IB ... i to jejich klasicky 3 denni zpozdeni na odpoved z jejich supportu vypovida o necem.
... rogi, neves hlavu, pokud budes potrebovat poradit s postupem a s anglinou, tak mi pisni
happy trading
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jdnes žáden obchod. Chop jako blázen. TF a NQ v 16:30 prorazilo UP, ale na ES stále mrtvo, takže jsem nehledal žáden Flip do longu a myslím, že jsem dobře udělal. ( pak se TF i NQ vratilo do range= pro mě falešný průraz)
Navíc včera jsem byl už davno nad svým týdenním plánem, takže jsem neměl zadnou motivaci si "kliknout" nebo honit trh.
Hezký víkend přeje Bobr :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...