Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý de,looki,
nevím, zda vaše odpověď patří mně nebo PedroMAnovi, snažila jsem se vám odpovědět, jak nejlépe jsem uměla, máte-li pocit, že je to osočování, tak mě to sice mrzí, ale vidím to jako váš problém. Něco jako manuál v české verzi je myslím zde na Finančníku v "Recenze programů", ale nejsem si tím jistá, podorobně jsem to nestudovala, protože anglická verze trialu mi vyhovovala.
Hezký den, Iveta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
stáhl sem si TNT trial versi, ale v panelu "play control"se mi neobjevují tlačítka na krokování grafů ani na nastavení. Mám tam pouze 4 tlačítka na výběr denního, týdenního nebo měsíčního zobrazení. Dá se to někde vyvolat , nebo to je omezení trial verse? Já tedy nemůžu začít s backtestingem, tak nevím co s tím. Taky by mě zajímalo kde tam je schovaný simulator plug-in. Poradíte mi? díky Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny jako naprostý nováček ve všem. Pořád se ještě rozkoukávám po tomto úžasném světě komodit. Také jsem si stáhla TNT, ale mám problém, program mi zcela nefunguje, nelze z dolní části grafů nic kloudného odečíst, tím myslím roky, měsíce, dny atp.-nezobrazují se čitelně. Ještě nějaké funkce mi úplně nefungují, přitom mám vše updatované, nemůže to být tím, že mám Milénia? Teď jsem si objednala dle doporučení nové PC, tam už budou XP Home, ale já nebudu moci využít 30denní demoverzi, protože ji mám teď a vlastně k ničemu. Poradí někdo, co s tím?
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FND a LTD vidíte především v záložce "Key" (s klíčem).
V grafech si to můžete zobrazit přes Program Options (tlačítko s kladivem a klíčem) > My Default Settings > Appearance a zde si zašrkněte v levém horním rohu Last Trading Date a First Notice Date.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim
chcem sa opytat na typy komodit. pri vybere komodity kukurice su 3 moznosti, corn(combined),corn(open outcry),corn mini(electronic).jedna sa o parketové komodity,elektronické a kombinované?corn mini su s nizsim marginom?aké su v nich rozdiely?ktoré je lepsie obchodovat?
sorry za mozno banalne otazky, ale som zaciatocnik a nerozumiem tomu celkom presne.
dik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsetkych ,
som absolutny zaciatocnik - studujem financnika asi tyzden a
rad by som sa informoval ohladom TNT rad by som si ho zadovazil - stiahol , ale zrejmu iba ostru verziu lebo z 30 dema sa asi vela nenaucim. viem ze stoji 197$ ale ci k tomu trba prikupit aj accounting plugin za 97$ - neviem co to je , ci je to dolezite k obchodovaniu a pod. tiez by som sa rad informoval ci aj na ostrej verzi sa daju robit fiktivne obchody , zalozit si fiktivny ucet a aj na fikivne obchodovat , lebo takato vec potrebuje dokonaly trening.
ak je to mozne rad by som to urobil v priebehu mesiaca cez financika aby som aj ja trosku podporil tento skvely server.
rad by som sa zacal ucit obchodovat pozicne , komoditne trhy .....
dakujem jaro.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den jaro87,

Accounting plugin je vlastně něco jako fiktivní účet a můžete si jej vyzkoušet v demu.Je to jednoduchý obchodní deník, který si můžete psát třeba na papír/do excelu. TNT je analytický software a tak v něm můžete pomocí accounting pluginu obchodovat jen fiktivně..Příkazy přes tento program nezadáte..

s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...