Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dobrý den Milane,

Klouzavé průměry (Moving averages - MA) se nastavují v Menu Program Options (ikona s kladívkem). Podle požadavku buď jen pro jednotlivý graf nebo pro nastavení TNT. Po rozbalení konkrétní kategorie a otevření složky MA je možné vybrat, změnit periodu, typ MA, barvu, zobrazení, ... apod.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobry den

Nedavno mi skoncila zkusebni lhuta v programu Track 'n Trade. Program se mi velmi libi a chci si koupit plnou verzi vcetne ucetniho pluginu. Rad bych koupi programu podporil Financnika a taky by me zajimalo jestli mate moznost dat mi nejaky ten slevovy kupon na prilepsenou :-). Napiste mi prosim jak koupi provest aby Gecko vedeli, ze nakupuju s Financnikem. Vas servr se mi velmi libi a rad mu jakkoli pomuzu k dalsimu rozvoji.

Dekuji za pomoc. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny pilně trénující traedry ;)

Projel jsem v TnT celou kukuřici a zabrousil do různých dalších. Chtěl bych se zeptat jestli vám funguje váš obchodní systém ve všech trzích? Mě například můj dával krásné zisky v kukuřici, ale v živém hovězím to nebylo nic moc . Do ostatních jsem více méně nakoukl jen do několika kontraktních měsíců což je pro seriózní závěr málo. Máte nějaký systém v pořadí jednotlivých komodit? Nyní zkouším Corn (Open Qutcry) Velikos pohybu mi nejvíc připomíná intradenní obchodování. Co vy?

Díky princ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Princi,

Maloktery system ti bude fungovat dobre v ruznych trzich se stejnym nastavenim. Obcas je potreba uzpusobit napr. delku pocitane periody (MA, RSI,...), obcas je potreba zmenit system nastaveni SL (stoploss) a PT (profittarget).

Ja taky zkousel jeden system na cukru (byl mirne profitabilni) a na kukurici (at jsem nastavoval SL jakkoliv, vzdy byl ten samy system dost ztratovy).

Pro zacatek bych ti doporucil zamerit se na levnejsi trhy (nizky margin, vyssi likvidita) jako napr cukr, kukurice - ale to uz urcite vis - pise se o tom tady vsude... Na kazdy trh si nastavit svuj system a otestovat aspon 50-150 obchodu v historii. Pak zkusit 1-2 mesice trenovat na aktuelnich datech a pokud to bude stale profitabilni, muzes si otevrit ucet a zacit. Takto jak jsem to popsal to mam v planu ja a jsem nekde ve ctvrtine.

To co jsem tu popsal plati predevsim pro pozicni (kratsi) obchody.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

!!! Pozor na TNT- soft. aktualizaci !!!
Alespoň mě se to stalo. 12.1. vyšla aktualizace na verzi 4.0.5.0. Začala se mi zobrazovat hláška o depozitu. Bylo to protivné, ale fungovalo to.
13.1. ráno jsem stáhl opravu na verzi 4.0.5.1 a TNT Přestalo fungovat úplně.

Ve Windows XP pomohl bod obnovení. Vše se vrátilo do verze 4.0.4.2, která mi funguje.

Ve Windows Milenium verze 4.0.5.0. - bez problémů

Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam kolegu v praci,ktery si stahl ze stranek Gecko TnT 4
Na tom neni nic divneho kdyby...
Po uplynuti zkusebni doby si nekde nasel seriove cislo a program pouziva na cerno.
A ja se ptam,muze firma gecko zjistit jestli ten ci onen pouziva tento software nelegalne??
Ja osobne tento program pouzivam zatim ve verzi trial,ale koupit si ho pak budu asi muset.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To looki,
to asi budete muset, těžko vám na Finančníkovi poradí někdo něco jiného, protože když si to zde důkladně vše přečtete, zjistíte, že TnT je software, který je zde doporučován ke koupi, ne ke stahování na černo. Nehledě k tomu, že díky této prezentaci TnT zde, jsou určitým způsobem řešeny finanční náklady na poskytování serveru, a nevím jak váš kamarád, ale já bych si bez Finančníka ve futrures ani neškrtla.
Nehledě k tomu, že TnT je skvělý software, jak vám jistě z trialu musí být jasné. Můžete mi to věřit, jsem nucena shánět si jiný software, protože nemám PC ale Macinthos a v obří nabídce softwarů je TnT jeden z nejlepších.
Šetřit se musí, kde se dá, ale zde to určitě není na místě.
Přeji Vám úspěch, Iveta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To looki:

Odpoved na Vasu otazku je, ze Gecko ako tvorca TNT dokaze urobit co chce so svojim programom a aj seriovymi cislami. Len na nich zalezi, aku dlhu dobu zivotnosti daju nelegalnym seriovym cislam ... (Drobny priklad z pocitacoviych hier ... Firma Blizzard tvorca hry World of Warcraft zablokuje mesacne viac ako 15 000 nelegalnych seriovych cisel ) takze sw firma si moze robit co chce s ich produktom ...

A pripajam sa k Ivetke, ze bez Petra a Tomasa si neviem predstavit futures obchodovanie ... Odhalili strasne vela zo svojich tazko ziskanych tajomstiev a dali to ZADARMO na web, ktory este k tomu sami prevadzkuju ... S prevadzkou webu je spojenych strasne vela nakladov ... a starosti ... TNT je super sw na futures trading a ak sa rozhodnes, ze si ho oficialene kupis, cez Financnika, tak firma Gecko posle drobnu proviziu ktora je platena zo zisku firmy Gecko Financnikovi. To znamena, ze Teba to stoji tie iste peniaze + podporis fungovanie serveru www.financnik.cz ... a navyse ked napises mail Petrovi, tak Ti este posle aj zlavny kupon na kupu TNT ...

Takze ja osobne nevidim dovod preco podvadzat...

S pozdravom
Pedro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...