Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Koblo specifikace kontraktu dané komodity lze najít na stránkách burzy vč. hodnoty ticku. Pokud se v platformě hodnota ticku od specifikací burzy liší, je to podezřelé a pokud i po konzultaci s brokerem, tak je to nanejvýš podezřelé :-) Co se týče kukuřice, tak specifikace jsou zde:

www.cmegroup.com/trading/commodities/grain-and-oilseed/corn_contract_specifications.html
www.cmegroup.com/trading/commodities/grain-and-oilseed/mini-sized-corn_contract_specifications.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cituji brokera na mailu:

Dobrý den,

ohledně dat v demo účtu jsou stejné s daty v reálném obchodu na našich reálných serverech. Jsme
Market Maker, což znamená tvůrce ceny. Váš výpočet minimálního ticku je správný, což znamená,
že nejmenší možná změna na instrumentu činní 200 USD při velikosti 1 lot.

S pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tb2,
momentalne asi uz nikde. Podle me to uz prestali nabizet, kdyz prisli s TNT Live. Ted se da stahnout jen 14-ti denni. Ale pokud stahnes demo a cas ti vyprsi, lze se domluvit s Erikem Akinsem a on ti to prodlouzi. Ale nepocitej s pul rokem :-) do nekonecna to nejde. Urcite se ti ozve az si stahnes demo. Ja mam od nich TNT 5 plus spread plugin, vzdy jsem se s nim domluvil.

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
som tu nový a toto je môj prvý príspevok. Snažím sa papertradeovať na BEST Direct navigatore a skúšam váš FinWin. Je to zaujímavý obchodný systém, ale... potreboval by som radu. Price graf mam nastavený na Volume 2000 v trhu mini Russel 2000 a CCI14 mi oscilovalo predchádzajúcich pár usečiek pod nulovou linkou a sem-tam nad nulovou linkou. Potom sa ustálilo pod nulovou linkou a niekoľko úsečiek na to mi CCI50 preťalo nulovú linku smerom dole a v trhu sa ukázal veľmi pekný downtrend. Moja otázka znie či je FinWin možné obchodovať (v tomto prípade pattern 2x0Cross alebo aj iné patterny) aj s takýmto opozdením. Keď mi CCI14 pretne nulovú linku smerom dole niekoľko úsečiek pred CCI50. Alebo taktiež keď sa mi pattern 0/v objaví trochu posunutý. Ďakujem, PeterV

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chci se zeptat:

1. jak vyhledavat temata diskusi, kdyz resim konkretni problem
2. jak nastavit prijem ohlasu na muj prispevek
3. kde najit navod k diskuzi

nejak to vsechno pouzivam, ale rad bych mel jasno kdyz resim nejake technicke veci atd.
kdybych dostal od nekoho fundovanou odpoved a zustala by nekde viset bylo by to do nebe volajici..
zatim mam v tom hokej

diky
roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ad 1 - nahore je Funkce: Seznam diskusi Seznam prispevku Nove tema Vyhledavani ... tak prave to vyhledavani. Je to link www.financnik.cz/forum/search.php?18 Tam se zadaji nejaka rozumna klicova slova a muzes hledat.
ad 2 - pod prispevkem je Odpovedet Citovat prispevek Sledovat toto vlakno ... tak to je ono. Sledovat vlakno a o novych prispevcich pak chodi jako notifikace na email.
ad 3 - to nevim, navody nepouzivam ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem priaznivcov a tvorcov tejto internetovej domeny. Dlhsie pasivne sledujem dianie na tejto domene a rad by som sa zapojil aj aktivne a to mojou prvou zakladnou otazkou na ludi znalych technickeho pozadia mechanizmu fungovania trhu s komoditami. Otazka sa tyka dennych grafov. Vsimol som si skutocnost, ze cena kontraktu je pri uzavreti obchodovania v danom dni ina ako pri otvoreni obchodovania v nasledujuci den. Cim je dany a ovplyvnovany tento rozdiel ceny? Preco tam vobec je rozdiel ceny resp. preco sa nezacina obchodovat na tej cene v dany den, na ktorej skoncil predchadzajuci obchodny den? Za vysvetlenie dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...