Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Dobry den,
Rad bych se zeptal na jakem uctu budou drzeny mnou zakoupene americke akcie (napriklad na NYSE)? Vim ze v CR mame Stredisko cennych papiru ale jak je to v USA v pripade ze jsem obcan CR. Uvazuju akcie nakupovat pres FIO popripade Brokerjet (popripade primo pres nejakeho americkeho brokera napriklad Ameritrade). Mate nekdo konkretni zkusenosti?
Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Traderi,
som začiatočník a chcem odskúšať nejakú tú stratégiu. Skúšal som Woodies CCI, ale moc sa mi nepozdávala. Chcem skúsiť swingové obchodovanie, poradí niekto kde začať? Je vhodné na intradenné obchodovanie? Mám chuť aj peniaze, ale informácií je mnoho a neviem sa v nich zorientovať.. ťažké pre mňa rozlíšiť "zrno od popola". Poraďte prosím...

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

omlouvám se za včerejší mail, neuvědomila jsem si, že můj mail je v rozporu s Vaším webem, příště už si dám pozor.
Můj nynější dotaz se týká jazyků. Jaké jsou možnosti obchodování komodit v případě, že neumím anlicky? Dá se s některými bokery komunikovat i česky? Nebo v tomto případě mohu obchodovat pouze na českých burzách??? Získám i zde full service??? Předem děkuji za odpověď. Svaťka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

natviky:

zkus se podivat tady do fora.. nekdo tu psal, ze v US je zamestnany jeden(teda urcite jich je vic) cesky broker. Ale jinak bych se skutecne nebal jazykove bariery. Se slovnikem se toho da spousta prelouskat a v nejhorsim pripade bych dal par penez nejakem studentovi, ktery by tyhle veci vyresil za tebe, aby jsi pak skutecne mohla jenom mackat SELL, BUY.. Jestli budes zacinat s uctem kolem 5k$, tak tisicovka v ceskych za to, aby ti nekdo prekladal korespondenci se prezit da..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedělejte si problém s EN. Také umím jenom afviderzén a to je prý je rusky ;) Mindrák mne už přešel, díky ochotným zde na webu nejvyšším, problém EN témeř neřeším.
Tak trochu juknu sem
www.helpforenglish.cz/anglictina-pro-zacatecniky/
a něco se naučím, což ke tradingu úplně stačí. Mejlem se to nějak vždy zvládnout dá a telefonu se vyhýbám jak čert kříži.
Za odkaz se omlouvám, ale není to konkurenční web a navíc, před drahnou dobou mi ho sem poskytl nejvyšší.

Tož tak. Tím ale nechci říct, že na učení se EN je třeba kašlat. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!!!!!

Tipuji, že jste mladý člověk, tak to máte před sebou. Já už mladý člověk nejsem, už to mám skoro za sebou :), ale s EN to nevzdávám.

GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem ti, teraz ked sa pozeram na tu tabulku zistil som ze jednotline kontraktne mesiace trvaju rok. Doteraz som si myslel ze to je tak ze idu po sebe 03-XX 06-XX 09-XX ...... a kazdy trva 3 mesiace a potom nastupuje druhy. No ale teraz nerozumiem tomu , ked napriklad na TA3 ukazuju ceny indexov a ak sucasne existuje viac kontraktnych mesiacov, [bold]aka je "skutocna" cena[/bold], resp. cena ktoru zobrazuju. Teda predpokladam ze na TA3 a pod. ukazuju cenu derivatu a nie indexu ako takeho. Ak sa mylim oprav ma prosim ta

PS: Teraz som skusal pozerat live data pre trh TF 12-09 a nenaslo ziadne data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to R0nnIe:

Vetsinou se ukazuji data za aktualni kontraktni mesic. To ze se obchoduje nekolik kontraktnich mesicu zaroven ma sve duvody, napr spreadove obchodovani. Vetsinou se ale obchoduje samozrejme aktualni kontraktni mesic a ten nejblizsi nasledujici. To ze se ti nenacetly data z letosniho prosincoveho kontraktu je dano tim, ze se prozatim neobchoduje. Zkus si o tom vice pohledat na googlu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Koupil jsem si a pročítám knihu Jak se stát intradenním finančníkem. Je výborná. V jedné kapitole Tomáš píše, že nejhorší způsob, jak začít obchodovat, je si pořídit forexový účet, vložit cca 500 dolarů a obchodovat mini loty.
Toto mi, coby VŠ studentovi, připadá jediná schůdná cesta, jak začít s obchodováním (samozřejmě je v mých možnostech kapitál vyšší - asi 1000 dolarů). Také se mi zdá, že pokud mám strategii, kterou mám ověřenou backtestem a demo účtem, měla by fungovat jak pro 0,1 lotu, tak pro 10 lotů. Tedy nevidím důvod, proč tímto způsobem nezačít. Zajímal by mě Váš názor na toto téma. Děkuji.

PS: Omlouvám se, jestli tento dotaz na předešlých stránkách již padl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře, toto zde bylo již několikrát probíráno.
Záleží na očekávání. S 500 dolary je možné si hrát, není možné s nimi vydělávat.
Pokud přistupujete k burze jako k hře, málokdy se podaří skutečné peníze vydělat, protože člověk nepociťuje tlaky, které ty úspěšné dovedou k pravidelným profitům.
Je to takový začarovaný kruh.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...