Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LUKY vecsinou ten hup hore alebo hup dole pol hodinu az hodinu pred zahajenim hlavneho obchodneho casu, sposobuju reporty. Je to pekne vidiet ked sa nieco vyhlasuje o 14:00 aky hup to dokaze urobit a niekedy aj urcit smerovanie trhov v hlavnom obchodnom case. (Nepouzivaj otvorenie o 15:30) lebo ta tu zozeru perfekcionisti. Samozrejme clovek s nadhladom rozumie co myslis tym ze sa to otvara o 15:30.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 stranger:

Luky napsal : "Vím, že regulerní obch seance je od 15.3é našeho času. Někde jsem, ale četl, že burza je už otevřená od půl hodiny dřívě.Jak tomu tedy je"....

Kdyz pominu to neuveritelne mnozstvi pravopisnych chyb... muzes mi ty, clovek s nadhledem vysvetlit mne cloveku bez nadhledu... co tim chtel basnik vlastne rict ?

Dik
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Existuje nejaky trh , ktory koreluje Russell 2000 ale daju sa na nom pouzivat mensie stop lossy?Priemerny stop loss na TF mi vychadza 150USD, avsak chcem riskovat maximalne do 75USD na obchod..Nizky TF ako 1min , kde by sa dal taky stop loss pouzit nechcem obchodovat..

Hladam nieco ako SPY ,ktory lacnejsia je obdoba pre ES..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mam celkem slusne zbacktestovany YM a na simu jsem zjistil, ze by mi sedelo neco vice zivejsiho. Chci se zeptat s jakym SL se da obchodovat NQ, je to radove to same jako YM nebo uz trochu vice? Co jsem napozoroval, da se rict, ze NQ je primocarejsi a YM se vice prevaluje? Plati, ze YM koreluje spise s ES a NQ s TF? Diky za odpovedi :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...