Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravim vsechny intradenni. Zkousel nekdo aspon jako hruby koncept pozorovat range bar a minutovy graf na stejnem systemu. Napr. finwin. Myslim tim brat jen signal, pokud se potvrdi na obou tj. range barech i minutovem grafu. Nastava tam spousta kombinaci, jako hlavni brat jen jeden a druhy jako doplnkovy, nebo si jsou oba rovni a pri signalu na prvnim cekat urcity casovy usek na signal z druheho apod. Je to tezke na staticky backtest. Zatim jedu rangebary a koukam pritom na minutovy graf. Dik vsem za tipy pripadne pripominky nebo zkusenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zdravím,

kdyby někdo znal odpověď, zajímalo by mě, jak fakticky probíhá vypořádání futures kontraktů (YM, TF, ES atd.), když jde o akciové indexy, uvědomil jsem si po více než dvouletém studiu, že na to neumím odpovědět. Co je vlastně předmětem tohoto byznysu, s čím člověk vlastně obchoduje? U komodit jde o to, že zemědělec přinese na burzu svůj příslib, vznikne kontrakt a s ním se určitou dobu obchoduje, až na konci někomu reálná komodita zůstane (mimochodem, i u fyzických komodit musí být přece kontraktů tolik, že se nemůžou dostat k firmám, které opravdu komoditu potřebují nebo ano? Jaká je vlastně strategie těchto firem, pracují nějakým způsobem s cenou a čekají na nejvýhodnější podmínky?)

díky za odpověď
Thommie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hooky,

obchodujes podla Niala Fullera? Ja som zacal tento system papertradovat, ale na FX a zatial velka spokojnost :). Je to jednoduche na pochopenie a nemusim sledovat a vyhodnocovat tisic veci. Nakolko je vsak tento web viac zamerany na e-mini tak si tu o tom asi moc nepokecame lebo e-mini sa uz nevenujem a minutovym grafom uz vobec nie :) ale ako vidim aj ty chces prejst na vyssi tf, tak mozno sa nejaky priestor niekde najde :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Prosím o radu snažím se najít nějaký program kde bych si mohl přehrát data co se dělo na burze s nejakým spoždením. Mám udělané backtesty na e-mini Nasdaq 100 (NQ) ale protože ideální hodiny z mého becktestu jsou mezi jednou až třetí hodinou ráno (jsme v Australii) z pracovní důvodu není možné abych byl v tu dobu PC. Rád bych vyzkoušel demo obchodovaní, proto hledám program kde bych přišel k PC druhy den odpoledne a spustil průběh toho co se dělo den před. Prosím nevíte někdo o něčem co by bylo použitelné?Pokud vůbec něco podobného existuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dneska mě napdala jedna otázka na kterou by mě vážně zajímala odpověd ale nemužu to najít ani na googlu ani zde:) Celkem všude se dočtete že forexoví velcí hráči používájí základní TL, S/R, candle paterny nebo fibonanciho návraty. Tak co používájí velcí hráči na e-mini třeba při intradením obchodování když se na ten graf podívám občas vidim nějakej candle patern ale zajímalo by mě jestli je taky něco hojně používané:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...