Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

rád bych vás požádal o rad. Pokouším se zobrazit na grafu ER2 WCCI ale nějak se mi nedaří při spuštění grafu naskočí Message log s tímto textem o chybě.

"error loading custom study DLL: kiwisstuff Windows error code : 126 on first attempt"

apsolutně nevím proč. Pokud si někdo ví rady s tímto problémem budu rád když se mi ozve .
Ještě jedno v grafu v systému WCCI se vůbec nevykreslují vertikální čáry.

děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdrávím všechny obchodníky kteří obchodují nebo tstují na sieře,
měl bych dotaz ! Při spuštění sierry mě jako první naskočí okenko s Massagge Log. tohoto znění : your current
service level does not support this function. Select Help, Purchaseto
upgrade your level.
setkal jste se někdo s tím? Potřeboval bych radu jak to odstranit.

A dotaz II.
Testuji WCCI a nezobrazují se mi černé vertikální čáry, ty které běží vždy před 5 žlutým barem, a ZL nejde nastavit na Line ale je stále ve stavu point. mám staženo Ftrader 3,19 , řídil jsem se instrukcema přesně jak to je na Finančíkovi ale asi se stala někde chyba

Prsím o radu děkuji Lukáš....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
měl bych pár menších dotazů: rád bych měl v grafu 3 indikátory - WCCI, RSI a Volume. Pokud tam mám jen dva je vše OK, když přidám třetí (jakýkoliv z nich), RSI se mi roztáhne na téměř rovnou čáru v grafu Volume. Adjust Regions ani posouvání pořadí v Chart studies nepomáhá.

Jak odstraním počítadlo u WCCI ?

Zatím vše, děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podívej se ještě jak máš nastavené měřítko (Scale) a jestli do jedné oblasti nestrkáš indikátory s diametrálně odlišnýma hodnotama. Když dáš např. k RSI, které se pohybuje v intervalu -1 /+1 spolu s CCI, které má např. +/-250 a máš vše v jednom měřítku, bude RSI čára. Spojit by to asi šlo jiným nastavením Scale např. na Independent, ale s tím je třeba si pohrát. Nebo dát měřítkově nesourodé indikátory do nezávislých oblastí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břonďo,
když jsem změnil u RSI ( nebo u Volume ) Scale na Independent, tak se mi RSI už roztáhlo tak jak má , ale v grafu Volume, čili se překrývali. Když jsem měnil scale u WCCI, žádnou změnu to nepřineslo.
Ale i tak aspoň patrný pokrok, ještě se zeptám - měřítkově nesourodé indikátory přesunu jak do nezávislých oblastí ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem prosim pomozte uz si nevim rady a z procitani fora me uz boli hlava :-). Mam Live IB koupenou Sierru postahoval jsm vse co se objevuje na foru (aspon myslim ze vse) presto me sierra ukazuje u ER2 jine hodnoty nez ukazuje IB. Vcase otevrene burzy IB treba 784.40 a siera 774.10 a podobne. Nebo se CCI zobrazje dve hodky dobre a najednou prestane vykreslovat svicky a svisle linky . S tim se moc obchodovat neda :-) a aby nebylo vseho dost tak u TSIMplus to hlasi uz nehlasi errory ale nezobrazuji se tam ceny a vse je sedive krome neceho co ma oznaceni KLAC.
Budu velice vdecny za jakoukoliv radu pripadne odkaz nekam do fora ja nic nenasel kdo by mel stejny problem.

krasny den preji - :-) Tomas Linger

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,procházel jsem diskuzi a bohužel jsem nikde nenašel,jak vyřešit můj menší problém.Jestli jsem to někde přehlédl tak se moc omlouvám.Mam stáhlou sierru(zatím mám pouze zkušební 12-ti denní verzi 144),nainstaloval jsem ftrader.dll 3.35,používam Woodieho a po otevření grafu a nastavení(používám 3min.Timeframe,a mám nastaveno zobrazování historických dat E-mini Russel2000 pouze od 15.30 do 22.15)mě občas funguje a občas nefunguje počítadlo na odpočet do vykreslení svíce.Když ponechám čas beze změny tj.od 00.00.00 do 23.59.59 fungovalo počítadlo bez problému.
Díky za pomoc. Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...