Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

chtěl bych se prosím zeptat na jednu věc.O víkendu se chystám udělat formát v PC,takže budu muset vše včetně siery nainstalovat znovu.Jelikož to bude 1.formát co mám nainstalovanou sieru,tak mě zajímá jak to ude probíhat jde mě o to jestli po opětovném naistalování,a přihlašení na svůj účet mě data,a ruzné studie zůstanou jako před tím,popř.pokud ne co udělat abych tyto věci zachoval.

Předem díky

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny,
mam problem se sierrou a to vcelku zasadni. pred 2 dny jsem si zaplatil verzi 6 SierraChart a ani za mák si nemuzu otevrit intraday historical data. Dival jsem se na videa jak na to a cetl jsem na strankach jak se k nim dostat, ale opravdu do nejde. Kdyby nekdo vedel, jak mi poradit, budu rad.
Diky
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Davide:

Těžko z tvého dotazu poznat, co ti to dělá nebo nedělá. Zkus to blíže popsat. Určitě ti tady někdo poradí.

V Logu by ti to mělo popsat nějakou chybu. Nic ti to tam nepíše? Jinak mě napadá pouze ta varianta, že by jsi zadával špatné zkratky jednotlivých trhů. Píšeš to dobře? A jak trhy spouštíš? Přes ikonu "IC"? Podívej se do nápovědy, o programu, jestli máš skutečně Level 6 ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď,
zkusím více specifikovat svůj dotaz.
Podle všeho mám SierraCharts verzi 6, která podporuje SC historical data. Otevřu Sierru, v zalozce Files/ data(trade) service settings mam nastaveno Service: SC historical intraday futures data, Intraday data storage unit - 1 tick.

Zvolim pres IC (nebo file-new/open intrady chart) napisu nazev souboru (chci backtestovat E-Mini Russell 2000) "EZ",obcas se mi napise hlaska "downloading historical data", ale dal se nic nedeje. Zkousel jsem i jine zkratky.

Nektere grafy se mi zobrazuji, jine ne.

Myslim, ze je problem ve mě, ale zatím jsem nepřišel na to kde. Je možné, že používám špatné zkratky nebo cesty v programu. Zkratky mám ze stránky

www.sierrachart.com/index.php?file=SierraChartHistoricalDataSymbols.php&SymbolsPage=futures.txt#CME

Kdyby někdo věděl jak na to, dejte prosím vědět.
Budu bojovat dál.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Davide,

pro stávající podubu trhu e-mini Russell 2000 by měl symbol vypadat: ER2-200809-GLOBEX,toto je aktuální kontraktní měsíc,který možná v historických datach od sierry zatím není(když je aktuální), ale symbol ER2 a GLOBEX bude vždy stejný jen si změníš datum dle potřeby kontraktního měsíce,který chceš přehrát.Možná Ti to nějak pomůže.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vypada to, ze problem bude opravdu v symbolu, ktery mam zadavat. Jetli nekdo pouziva k backtestovani Sierru a ma k dispozici historicke data k trhu E-mini Russel 2000, napiste mi sem prosim jeho zkratku. A pripadne, kde muzu takovou zkratku dohledat.

Rad bych backtestoval pro E-mini Russel alespon 3 mesice stara data, ktera sahaji po dnesek.

Diky
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám stejný problém jako Davis. Nemám Level 6 ale 7, který by měl SC Historical intraday data rovněž podporovat. Jediné co mi jde, tak je intradenní graf akcie IBM. ER 2 vůbec...když zadám znak, naskočí mi okno s černým pozadím a pak Log okno, že to můj level nepodporuje. A to jsem zkoušel už zadat všechny možné kombinace znaků, které se zde uvádějí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...