Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim tradery,
mam takovy dotaz.
pouzivam SC, verze sw 248 a hlasi mi to, ze mam download new verzi. ale jsou tam dve nove verze - 296 a 297. nejak jsem pochopil, ze 297 je pro pokrocilejsi(?) a ze ma nejake potize. muzete mi, prosim, oradi zda tedy stahnout verzi 296? bude to bezet normalene, nebo me to bude stale vyzyvat k nove verzi (297)?
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mr.dj1:

Verze 296 je poslední aktuální verze vydaná sierrou,takže predpokládám,že by měla být v tomto směru "bezproblémová".Bezproblémová píšu záměrně v úvozovkách,protože každá verze bude mít asi svoje nevychytaný mouchy a proto se vydává stále novější a novější verze,kde se tyto vady vychytávají popř. se přidávají nové věci.Antmat se ptal zdali stáhnout aktuální verzi nebo beta verzi,proto jsem mu psal,at si stáhne radši aktuální verzi než beta verzi,s kterou můžou být ještě problémy.
K vašemu problému:v tomhle vám asi moc neporadím,jestli jsem to dobře pochopil,po stažení dat a otevření grafu máte nastaveno OHLC bar a po přepnutí na candelstick data zmizí a máte prázdnou obrazovku.Tohle nebude asi problém nastavení sierry,můžete zkusit stáhnout nějakou starší verzi ze stránek sierry a vyzkoušet a nebo se obrátit na podporu sierry.


Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tominotr:
Mate pravdu, asi s kazdou verziou budu nejake nedostatky. Pomohlo, ked som si dal staru verziu 239. V 296 som mal problem neskor aj vobec otvorit nejaky graf. ANi pripojit sa na data feed neslo, vypisal mi chybu 10061 tusim. Ked budem mat cas, skusim nad tym podumat, co s tym bolo. Ale vo verzii 296 po spusteni sa zobrazila tabulka DATA/SERVIS SETINGS, a tam som asi nemal nic vyplnat, mozno tym bola sposobena ochvatenost. Ak by ste mi vedeli poradit, je mozne v pohode obchodovat zivo s akou kolvek strasou verziou SCH + potrebnym levelom pre daneho brokera?DAkujem,
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mr.dj1:

Obchodovat live se starší verzí sierry by asi neměl být problém,ale po spuštění sierry vás to bude pořád upozornovat na možný upgrade poslední aktuální verze,level jak správně píšete se bude odvíjet podle toho,od koho používáte data na zobrazování grafů do sierry (vše opět najdete na stránkách sierry).Doporučuji vše nejdřív otestovat na demu,pokud bude vše fungovat bez problému,neměl by být problém s přechodem na live.

Přeji hodně úspěchů

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám verzi 296 a level 7 na testování his.dat. Bohoužel po zadání cesty - Global Setting > Data/Trade Service Settings nemohu najít volbu SC Historical Data. Nemám ji tam. A nechtějí se mi načítat ID data trhů. V alt. historical data service settings mám nastaveno data feed. Neměl jste někdo podobný problém? Předem děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

mám problém z živými daty v Sieře pro trh T-Bonds ZBU8. Brokera mám Infinity. V jeho platformě se na ladderu zobrazují data, která odpovídají těm zpožděným na Barchart, ovšem živá data v Sieře se pohybují trochu jinde, jako by byl zobrazený jiný trh. Jak na platformě, tak na Barchart i v Sieře mám pochopitelně zobrazený trh ZBU8. Přitom když si dám v Sieře File>Find Symbol and Open Chart, tak se mi otevře okno, kde mohu vybrat jen trhy, které mám u Infinity povolené obchodovat. Takže vyberu ZBU8, ale na grafu je jiná cena než na platformě. Nenapadá někoho, kde by mohl být problém? Díky

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...