Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim

chcel by som sa opytat co sa tyka exportu DAT zo sierry do excelu, totiz vyexportujem ich normalne cez worksheet studies/use excel/OK , lenze potom ked pozeram na tie data, stlpec s casom a datumom dam upravit do prislusneho tvaru [datum cas], lenze niekedy vobec nesedi datum , proste je napr. 05.06.08 - 30 riadkov, a niekde medzitym sa len tak objavia 06.06.08 alebo uplne od veci 30.06.08 a podobne......kde je chyba ? Excel ? Sierra ? Bug ?, alebo moja hlava ? :) , kazdopadne dakujem za odpoved, chcem backtestovat, ale ako takto mozem? vsak mi to potom moze hadzat totalne ine vysledky.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

instaloval jsem Sierru do nového PC a nemohu přijít na to, jak vyřešit drobný problém. Používám více grafů a kříž (Tools/ Chart Values). Na starém PC se mně, při používání tohoto nástroje, pohybovala cena na všech grafech stejná, ale nyní pojíždím s křížem po vyšším TF a cena na nižším je zaseknutá na okraji grafu a nemění se. Doufám, že jsem to vysvětlil srozumitelně. Pokud by, jste někdo věděl, jak na to, budu velmi zavázán.

Mnohokrát děkuji za případnou odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny, potřeboval bych si uložit kompletní nastavení celé pracovní plochy a grafu na ní zobrazených, tak jak je v příloze. Vím, že nastaveni jednotlivych grafu si uložím jako study collection, ale jde mi o uloženi všech pěti oken a jejich polohy tak jak je na screenshotu. Je na to v sieře nějaký fígl, nebo se musí při rolování kontraktů vše nastavovat od začátku. Díky za pomoc

6095

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

potřeboval bych si uložit kompletní nastavení celé pracovní plochy a grafu na ní zobrazených - nemohu přiložit screenshot mám v sieře otevřených pět různě velikých oken s grafy a poskládaných na ploše. Vím, že nastaveni jednotlivych grafu si uložím jako study collection, ale jde mi o uloženi všech pěti oken a jejich polohy najednou. Je na to v sieře nějaký fígl, nebo se musí při rolování kontraktů vše nastavovat od začátku (popř. podle studies a pak velikost oken a polohu dodělat ručně)? Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nainstaloval jsem si novou Sierru, asi 334 a pozdeji jsem si vsimnul ze mi to nakopirovalo nejake soubory od Microsoftu primo na C:\ aniz by mi to dalo nabidku instalace nekde jinde. Takze jedna vec je ze mam v tom ted trochu neporadek a druha vec je, ze mi od te doby docela casto pada Explorer. Nemate nekdo podobne zkusenosti? Co s tim? Prozatim chodim na net prez Modzillu ale tohle se mi nezda jako reseni :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.
Jsem naprostý začátečník a právě jsem dočetl Vaši knihu Jak se stát intra denním finančníkem a je super.
Chtěl bych se zeptat když si objednám pronájem programu sierra chart a zaplatim tak mi pak bude chodit rok ten prográmek který jsem si stáhl?nemám vůbec žádné zkušenosti tak se musím zeptat.A ještě k historickým datům-píšete že je lze získat od jiného tradera, tak se chci zeptat jestli bude někdo tak hodný a může mi je nějak zaslat nebo jak se to dělá díky-nebo kam se jinak obrátit?, bohužel neumím anglicky. Díky moc..RedDwarf-Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepo,

ano, když si sierru zaplatíš na rok, tak jí rok můžeš používat. Máš ji pronajmutou na tu dobu, kterou sis zaplatil.

Dále diskuzi k historickým datům najdeš v tomto vlákně:

www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282

Konkrétní ticková data pro e-mini trhy (akciové trhy) najdeš na této adrese:

libox.org/data/

Tohle všechno jsou informace, které najdeš v diskuzích, takže příště zkus hledat než se budeš ptát. Takhle se to tady obvykle dělá.

Hodně pevné vůle do tréninku.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...