Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

měla bych dotaz na studii FinWin - neboť jsem si nainstalovala novou sierru číslo 296 a bohužel studie od Martínka co fungovala ve staré sieře se mi teď vykresluje úplně blbě :o( nevěděl by někdo co s tím? Short není červenej short :o( a to jsem neotevřela chartbook ale studii! budu vděčná za každou radu

6128

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj,

potreboval bych poradit. Videl jsem, ze napr. v TS lze do jednoho okna vlozit napr. cenovy graf a volume a kazde ma svoji ciselnou osu po strane, cena v pravo a volume vlevo.

Lze neco takoveho v sierre? Cenu i volume dostanu do jednoho grafu, ale ciselnou osu mam pouze pro cenu.

diky, Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:

nevím, jestli ti dobře rozumím, ale v sieře mám cenový graf v Chart region 1 a Volume pod tímto grafem v Chart region 2. v pravo mám pak v CHR 1 cenu a v CHR 2, kde je volume, jeho hodnotu. šlo by to dát vše i do jednoho CHR 1, ale potom by ti volume překrývalo cenový graf, což není příliš praktické.

tak nevím, jestli jsem ti řekl, co jsi potřeboval?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím Vás,
mám drobnou prosbu. Nenašel jsem to ani v diskuzi ani v nastavení Sierry.
Mám graf rozdělený na dva regiony - klasický cenový graf + ve druhém regionu Volume. Na obou regionech mám bílé pozadí. Potřeboval bych regiony oddělit buď viditelnou linkou nebo na regionu 2 nastavit jinou barvu pozadí. Nevíte někdo, kde tohle nastavit?
Předem díky za rady.

Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, máme problém s daty. Data máme od IB, obchodujeme TF na NYBOTu a používáme Sierru. Po auktualizaci dat nám v poslední době chybějí data od skončení trhu do následného otevření ( př. sierru jsme uzavřeli 29.9 a následně otevřeli až 6.10, veškerá data mezi tím nebyla načtena ) Tím jsou ovlivněny veškeré indikátory a obchodování. Zajímalo by nás, zda má někdo podobný problém a zda je možné ho vyřešit. Děkujeme

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MaM:

druhá záložka z leva "úpravy"-6. řádek "editovat/obnovit data" a na té spodní liště posunout kurzor vlevo směrem ke "Start of file" na požadované datum od kterého se mají data opravit a kliknout na "Delete and Refrech Data...."

měly by se regulérně znovunačíst data a mělo by to pomoci...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...