Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer

Prosím potřebuji poradit s nahráním historických dat pro RUT.
Problém:když otevřu sierru tak chybí část grafu(např.od 16:20) až po otevření sierry,apak se mi postupně časem graf nahrává,nikdy se mi to nestávalo,a pro jiné trhy to funguje bez problémů...
Nevím kde to nastavit,tak prosím tady někoho o radu...

Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Martin 1986:

mě se minulý týden stalo něco podobného. při načtení grafů byla načtená poslední úsečka v 08:30 našeho času a další se načítala od času aktuálního, tedy např. od 14:00. mezi těmito dvěmi úsečkami v 08:30 a 14:00h byl několikabodový skok. zkoušel jsem znovunačtení a vždy se to znovu načetlo od aktuálního současného času, od kterého to dále pokračovalo bez problémů. zkusil jsem to několikrát po sobě a pomohlo až odhlášení z Transact, vypnutí SCH, zapnutí SCH a nové přihlášení a znovunačtení dat. myslím ale, že jsem to opakoval vícekrát. podle mého nějaký zádrhel na trase ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kolegové tradeři,

prosím o radu se Sierrou. Račal jsem studovat další trh, který plánuji obchodovat a potřeboval bych si v Sierre nastavit nové okna na druhém monitoru. Bohužel když dám vytvořit duplicitní graf, tak to není problém, ale nemůžu ho přetáhnout na vedlejší monitor.

Děkuji za případné rady.

tridis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Tridis:

duplicitní graf se vytvoří pouze v rámci hlavního okna SCH, v kterém můžeš mít dle libosti tolik oken s alternativními grafy, kolik ti jich tam vleze. mimo hlavní okno SCH ale nepřetáhneš žádný. jedině by jsi musel toto celé hlavní okno SCH upravit tak, že jej roztáhneš na oba monitory. pak si dáš na jednotlivá místa jednotlivých monitorů uvedené grafy.

já osobně to takhle nekomplikuji a na druhém, větším monitoru (22") mám jen SCH s grafy a na monitoru NB 17" mám platformu pro zadávání příkazů a další věci, jako internet, email atd. ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých obchodníkov,

Tak som sa konečne odhodlal na papertrading. Účet mám úspešne otvorený u IB a prepojil som ju so Sierrou. Keďže testujem 3 min. TF, tak som pre data z IB dal 1 sekundové, ktoré ukladám do svojho chartbooku.
Potrebujem pomoc od niekoho:
1) Neviete prečo vo všetkých návodoch na tejto stránke sú data od IB nastavené vždy 2 sekundové. Je nejaký problém, keď chcem 1 sekundové data ???
2) Ak si spustím Sierru pomocou funkcie "replay chart" od určitého dátumu a času, pričom mám spustený chartbook, kde mám data od IB (1 sekundové), tak mi mení cenu (a súčasne vykresľuje príslušný bar) každých 30 sekúnd a nie každú sekundu ???
Možno je to triviálne, ale ja som nenašiel možnosť v Sierre, kde sa také niečo nastavuje, resp. upravuje.
Nájde sa niekto, kto má s týmto skúsenosti.

Vopred ďakujem.

Stano
:S ;) :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...