Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých.
Tak som si nainštaloval platformu od IB, ale zaujímalo by ma či sa s týmto programom pracuje len cez internetovské pripojenie ?? Ten program nebudem mať v svojom počítači (ako napríklad SierraChart), ale funguje len pri zadávaní mena a hesla cez internet ?!?

Stano

:S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Keďže už som si zistil nejaké ďalšie informácie, tak by som chcel poopraviť svoju predchádzajúcu otázku.
1) Ktorá verzia TWS je používanejšia, bezpečnejšia, stabilnejšia TWS/stand-alone verzia alebo TWS/web-based verzia ??? Ak som pochopil správne tak jedna sa spúšťa z prostredia počítača a druhá z internetovskej stránky IB.
2) Po vytvorení účtu v IB a zaslaní peňazí je potrebné znova preinštalovať TWS v počítači (už na ostrú verziu) ??
3) Spravovanie účtu (stav, pohyb, ....) je možný len z platformy TWS, alebo je to možné kdekoľvek po príhlásení sa na stránku IB a zadaní môjho mena a hesla ??
4) Je meno a heslo k účtu to isté ako k programu TWS.

Možno sa Vám budú zdať tieto otázky smiešne, ale snažím sa držať toho, že "žiadna otázka, ktorá sa týka peňazí nie je hlúpa".

Ďakujem dopredu za rýchlu odpoveď, lebo po "úspešnom" backteste to chcem skúsiť s papertradingom, aj keď sa to teraz trošku skomplikovalo (sťahovanie trhu ER2 na inú burzu).

:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to abc1:

1.) Doporučil by som poslednú dostupnú verziu TWS/stand-alone. Ťažko povedať ktorá je stabilnejšia ale rozhodne stand-alone má viac možností.
2.) Nie. Na aký účet idem určujem prihlásením. (demo/ostrá)
3.) Správa účtu je možná aj priamo zo stránky IB, po prihlásení z ľubovolného PC po prihlásení.
4.) Program TWS priamo nepotrebuje userid/heslo. Userid/heslo je potrebné kôli prihláseniu na účet do IB.

V princípe sa môžete prihlásiť na 3 typy účtu.
1.) Demo (nemusíte mať aktivované konto u IB). UserID: edemo Password: demouser
2.) Papetrading účet (musíte mať aktivované konto u IB a špeciálne ho musíte povoliť).
3.) Ostrý účet (musíte mať aktivované konto u IB)

Odpovedal som najrýchlejšie ako to bolo možné :)

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.

Chtěl jsem se zeptat, zda-li nemá někdo zkušenosti s účtem pro tradery do 21 let. Je tam nižší počáteční limit než u běžného účtu. A zajímalo by mě, jestli taky nejsou nižší marginy(konkrétně tedy pro ER2)? Když je to něco jako baby-účet, tak baby-margin? =)

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji všen hezký den,
rád bych se zeptal, i přes pročítání diskuse se mi to nepodařilo zjistit - Chtěl bych začít papírově obchodovat ER2,backtesty mám hotové, ale mám trochu zmatek v symbolech kvůli přesunu trhu a také v přerolování kontraktních měsíců. Chtl bych se proto zeptat, jaký měsíc se obchoduje teď a jakou zkratku mám zadat pro e-mini Russel2000(používám Sierru napojenou na IB)?
Díky za pomoc a hodně úspěchů ve vašich obchodech.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

vie mi niekto poradit s TWS (ucet u IB).
Vcera som chcel nakupit akcie AIG za 2,20. Bolo to však pred otvorením thov okolo 14,00 nášho času. Exekúcia neprebehla hoci sa cena pohybovala od 2,00 hore.
Myslím si , že asi bude problém v tom , že TWS je štandatne nastavené , že akcie sa môžu obchodovať len od 15:30 do 22:00. Ak chcem obchodovať mimo obchodných hodín asi musím niečo v TWS prepnúť.
Viete niekto čo to môže byť? V TWS som nič také nenašiel.
Mimochodom pohyb v tom čase na trhu bol a aj volume bolo zopár miliónov akcií - takže niekto musel obchodovať, ALE AKO?

Štefan.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...