Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

SnachezP: Také pozor na jejich minimální požadavky co se tohoto týče. Pokud se zaškrtne pro jistotu jen to nejnižší možné, tak to neprojde. Někde na boku byla nápověda, kolik je potřeba potvrdit jako příjem minimálně (už si nevzpomínám kolik to bylo). To vypadá, že chtějí jenom "restate" = zopakovat, přepracovat - údaje o financích a zaměstnání. Mělo by jim stačit vysvětlit to slovně v odpovědi na email. Jen pozor, kdyby bylo potřeba změnit ty údaje, tak vysvětlit trochu tu změnu (např. jazyková bariéra, špatný překlad a tudíž chybná interpretace).
Můj názor...

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

chcel by som sa spytat ci ste niekto dotovali ucet na IB cez European Asset transfers alebo ho aj aktivne pouzival na vyber penazi. Pride mi to z hladiska poplatkov ovela lacnejsie ako posielat peniaze na/z americkeho uctu?

ibkb.interactivebrokers.com/node/1047

Este by som chcel poradit ake ma konzekvencie vyber meny pri zakladani uctu. Chcel by som obchodovat e-mini indexy, a aj peniaze by som chcel mat v usd, ale transfery by som robil za co najlepsich poplatkov a konverznych kurzov v EUR.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
hledám možnost snížení poplatků za akciové obchody. Dlouhodobě platím kolem 2000,-USD/měsíc poplatky za akciové obchody.
Zkusil jsem v květnu přepnout v Manage Account "Stock Pricing Structure" z Fixed na Tiered. Myslel jsem, že někde ve výpisu uvidím nějakou platbu za vrácení části poplatků zpět ale nic jsem tam nenašel.
Nevíte někdo prosím, jak toto funguje?

Dále, všiml jsem si nabídky jedné firmy, která nabízí že pokud si přes ně člověk otevře účet, tak bude mít nižší poplatky než když si otevře účet u samotných IB. A toto nabízí i u již existujících účtů. Snížení poplatku se neprojeví v platformě ale ta firma by měla poslat část poplatků zpět asi na běžný účet.
Nevíte někdo něco bližšího o těchto možnostech?

Děkuji za případnou radu nebo vysvětlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,

nevite nekdo, jak moc spravne v TWS funguje kontinualni graf? umim ho samozreme pustit tak: ticker > futures > continuos.. jenze tam je pak predvybrany mesis a ne u vsech futures to funguje spravne. napriklad kovy se proste nenactou spravne. zkousim GC, SI, PL, HG a je tam problem. myslel jsem si, ze je problem u futures, kde rolovani kontraktu neni pravidelne, ale treba u zrnin to funguje. nevite nekdo, jestli chybu nedelam nejak ja a jen je treba to nekde lepe nastavit?

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
chcem sa Vás spýtať či je možné v IB platforme nejak nastaviť zadávanie OCA príkazu povedzme na jedno tlačítko, že by som napr nejakou rýchlou volbou aktivoval príkaz na obe strany? V podstate tam ani OCA podmienka byť nemusí ale tie príkazy na obe strany by som potreboval. Už dopredu by som vedel o kolko bodov od aktuálnej ceny potrebujem posunúť ale potreboval by som to takto zautomatizovať pretože nie vždy stihnem príkazy zadať a cena už je mimo.

Takže úplne ideálne riešenie by pre mňa bolo niečo ako "zadaj príkaz na obe strany posunutý o bod od CLOSE poslednej úsečky" Je to sci-fi alebo je také niečo možné?

Díky za rady !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Traderov,

mohli by ste mi poradit s výberom market data ? Neviem, ktore data mam odskrtnúť. Chcem obchodovať Opcie na US indexoch (RUT, SPX, NDX) a poprípade mať prístup k US akciám . Ďakujem. Zatiaľ to mám takto, no neviem sa z toho vysomarit. ani neviem zistit kolko vlastne budem platit. Ďakujem za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavoda:
Teraz neviem či som to pochopil ale ak myslíš že si pod jednotlivé nastavenia BUY a SELL nastavím pevne zadané SL a PT tak to nie je to čo potrebujem.

Ja špekulujem na prerazenie kanálu na jednu alebo druhú stranu a potrebujem ten príkaz zadať rýchlo, ideálne ani nevypĺňať vstupnú hodnotu ale tu by si práve ten príkaz mal vytvoriť povedzme z tej Close hodnoty poslednej úsečky (poprípade úsečky ktorá sa aktuálne vytvára) +/- dopredu pevne definovaná "vzdialenosť".

Je toto možné?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal84:
Aha, chapu to tak, že chceš jednim stisknutim umístit dva pravděpodobně stop příkazy pod a nad aktuální cenu, tak aby se ideálně při vyplnění jednoho druhý zrušil? Dalo by se to udělat tak, že propojíš excel přes API s TWS, nadefinuješ čekající příkazy, které jsou propojené a umístěné v akt. cena + tvá vzdálenost a pak to jen odmáčkneš Ale to je dost zbytečně složitý. Já bych to řešil tak, že si otevřeš DOM - booktrader a ty příkazy umisťuješ a rušíš na jedno zmáčknutí. Ideálně natrénovat na Demu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Hugos: ahoj, nevis nahodou, jak je to s prolinkovanymi ucty? IB pisou, ze je treba je nafundovat zvlast, plati stejna pravidla jako pro puvodni ucet tozn. 10 000 USD i na prolinkovany, nebo tam staci poslat tu mensi castku nad 2000 USD, aby se dalo obchodovat?

zvazuju zalozeni tzv. linked accounts pro dalsi opcni strategie i kvuli vetsi prehlednosti, ale odpoved na vyse zminenou otazku jsem zatim na jejich webu nenasel...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...